Hledám normálního muže pro normální život. Mám ráda upřímnost, klid a lidi, kteří vědí, co chtějí. Nehledám dobrodružství na jeden večer, ale někoho, s kým se dá mluvit, smát a těšit se na společný čas
Ku88ba(38)Kolín - Krásný den přeji.
Hledám veselý protějšek, který nechce trávit čas sám a chtěl by ho trávit společně, ať už zajít jen na dobré kafe, či nějaký výlet, kino, procházka, dovolená, prostě nějaký příjemný Relax, tak klidně až po vážný vztah.
Mě je 38 t
Dalimil6767(59)Plzeň - Glogloglo... jsem penál co vypadá jako ryba.
RomanMoravec(32)Havlíčkův Brod - Ahoj, rád zde najdu pravou lásku.
Obrazaram1(64)Havířov - Společník na procházky, do kina, na kole, na lyže, kamarád, který hledá, to co já