Chtěla jsem se seznámit. Zjistila jsem, že tu na mě čekají oplzlí dědkové, kterým není trapné hledat ženu o 20-30 let mladší. Zadaní pánové, psychopati, kteří si tu mastí své ego už mnoho let, vesničani hledající služku. Otroci, kteří potřebují seřezat. Normální nikdo.
Pánové tu vesměs očumují, sem tam někomu vynadají a to je celé.
Osobní setkání byla vždy tragédie. Pánové tu mají fotky z mládí... celý text
Chtěla jsem se seznámit. Zjistila jsem, že tu na mě čekají oplzlí dědkové, kterým není trapné hledat ženu o 20-30 let mladší. Zadaní pánové, psychopati, kteří si tu mastí své ego už mnoho let, vesničani hledající služku. Otroci, kteří potřebují seřezat. Normální nikdo.
Pánové tu vesměs očumují, sem tam někomu vynadají a to je celé.
Osobní setkání byla vždy tragédie. Pánové tu mají fotky z mládí a lepších časů na rande přijde dědek s katastrofálním chrupem. Všichni jezdí na kole, sportují a mají pupky, dvě brady a sotva funí, když mají jen přejít ulici k restauraci. Nemám to vůbec zapotřebí.
Ať se vám tu daří. Já už tu seznámení nehledám.
Už tu nikoho nehledám! Mnohokrát jsem si tu přečetla, co ke vztahu patří aniž bych pána, kdy viděla nebo s ním měla vztah. Tak hlavně, že ví co k čemu patří teoretici.
Belisima12(49)Teplice - Ahoj hledám kamaráda na procházky přírodou, děti nejsou překážkou ba naopak jsou vítané. Mám ráda zvířata hlavně psy, ráda peču. Nebráním se vážnému vztahu