Holka na dopisování a potom na kamarádství. Neboj se napsat, nekoušu. Bylo by fajn, kdyby nesoudila knihu dle obalu, ale to, co je uvnitř knihy.
Můžem povídat o všem, o životě, radostech, starostech. Sexuální návrhy nepraktikuju. Mám jiné hodnoty. Napiš prosím. Bylo fajn najít nějakou holku, ženu, která je v pohodě.
LenkaZele(42)Tábor - Hledám hodného muže na trvalý vztah, kterému nebude vadit že se léčím s roztroušenou sklerózou, který si bude chtít se mnou užívat života
jaksetilibimenovevlasky(44)Plzeňský kraj - Ráda bych poznala muže, který dospěl, nepostrádá životní optimismus, vizi a sílu. Je parťákem v nepohodě i skvělým milencem...
Těším se na společné dobrodružství...