Ahoj, ráda bych se kamarádila, přátelila i vážně a vymyslela třeba výlet kamkoliv to jde.
Jsem na světě ráda, nic mi nechybí, je mi skoro 50 let, cítím se dobře, jezdím na kole, ráda cestuju aj na divoko, úplně nejraději jsem venku. Mám ráda hudbu a klid. Nekouřím.
Libuska186(48)Praha - Motol - Pokud jsi svobodný napiš pokud ne jdi dál.
Arendell(45) - Jsem klidný a přemýšlivý člověk, který má rád aktivní život a tvůrčí práci. Jsem spíš introvertní typ nejlépe mi je v menší společnosti a v prostředí, kde se dá mluvit do hloubky. Když řeším pracovní věci, beru je zodpovědně a soustředím se na výsled
XYLeona(46)Praha - město - Hledám muže který je schopen vztahu i ve středním věku. Dokáže udělat ve svém životě místo a jít do toho naplno. Užijeme si hezké léto
Carnivora(53) - Pokud si chcete napsat, tak s fotkou třeba i jen pro přátele (taky ji tu mám).
Líbí se mi uniformy, mohutní/robustní chlapi, klidně i trochu s břichem. Tmavé vlasy (nebo teď už i šedivé) a tmavé oči. Nic z toho samozřejmě není podmínkou, jenom se
Skutecna365LASKA(41) - Ahoj je tu fajnŽENSKÁvíce ve zprávách především vzajemná důvěra porozumění
Vysvetlivky(55)Okolí Prahy - Vysvětlivky k inzerci žen: Střední postava= tlustá, Nejdůležitější je co je uvnitř = hnusná, Na penězích a majetku nezáleží = socka, A pak se uvidí = nechce šuk*t ... Dále doplním podle dalších postřehů.