Ahoj, asi nic konkrétního nehledám, spíš jen pokec, přátelství.
Nicméně bych ráda viděla s kým si píšu, takže profily bez fotek prosím nepsat, neodpovidam, nereaguji!!!
Amanda1234(61) - Rozhlížím se , ale nechci se nikomu věšet na krk, ani nečekám zázraky.Hlavně vím, co nechci.A opravdu nehledám vztah.
Sukop09(62)Liberec - Hledám ženu na toulky přírodou, do divadla, do kina
Joeboy(52)Brno - město - Chtěla by jsi, sdílet čas s mužem, který je spolehlivý, inteligentní a má smysl pro humor. Který je v pohybu a v pohodě, je zručný, je rád v přírodě a ocení hezký obraz, pěknou skladbu i tvůj úsměv na pláži, nebo ráno u snídaně. Pokud chceš po boku m
Comes(44)Okolí Prahy - Ve dvou je to lepší. Nikdo není dokonalý, ale doufám, že najdu milujícího partnera