KarinaKa(36)Tachov - Nehledám dobrodružství Hledám klid vedle muže. Umím se radovat z jednoduchých věcí: ranní kávy, západu slunce za oknem, teplého ramene vedle. Ve vztahu oceňuji upřímnost, respekt a smysl pro humor. Pokud jste stejní, napište, nestyďte se.
Agent70(70)Ústí nad Labem - ..... se zvonivým smíchem pádí kolem nás léta šťastného mládí ...
Rumburak123(40) - Život je příliš krátký na to, abychom ho promarnili. Tak kde jsi, má drahá
RadkaK76(49)Praha - město - Jsem obyčejná, rozvedená žena. Hledám pohodového, hodného muže, se kterým budeme trávit čas. Ráda chodím na procházky, jezdím na výlety, občas do divadla.
Lytta33(35)Brno - venkov - Jsme dva. Mám malého chlapečka a je nám fajn. Ale občas by to chtělo být tři... pokud je tu taky nějaký tatínek s dětmi, tak by to bylo fajn.
Někdo, kdo má pevné hodnoty, je pracovitý a není to křivák.
Vítán je prostě normální obyčejný chlap, ne žá