Terezie_53(53)Pardubice - Věřím v klasické hodnoty a přirozenou mužsko-ženskou energii. Proto nikoho aktivně neuháním, ale s úsměvem dávám šanci osudu.
Jsem 53 letá žena s ženskými tvary a mladistvým stylem, která má ráda pohodu, klid, humor a život bez zbytečného spěchu. Sp
eanien35(35)Praha - město - Můj život je v pořádku, ale myslím si, že ve dvou může být ještě lepší. Hledám muže, který je zralý, upřímný a připravený na skutečné seznámení. Hry a zbytečné komplikace mě nezajímají
Letec70(55) - Život je krátký na to, abychom byli sami. Hledám fajn holku na společné objevování světa, občasný relax a fajn popovídání. Káva, drink nebo výlet Vyber sama, na co tě nalákám. Budu se těšit na zprávu