Ráda se seznámím s podnikavým, aktivním, charakterním mužem ideálně hráče fotbalu na kterém trávíme většinu volného času ⚽.
C-OČKOVÁNÍ a stoupenci covid fašismu a posluhovači státu modro žlutého šílenství popojděte dál, není nic co by nás spojovalo, a pro co bych si vás mohla vážit.
Ideálně i vegan.
Více o mně – ********************************************************************************************************* :3942: Mám ráda poezii, hudbu, tanec, procházky, romantiku, něžnosti, příjemné lidi kolem sebe:3942:
:3942: A taky třeba když mi někdo hraje na klavír či zpívá. :3942:
:3942: Chodím ráda do divadla, hlavně na BALET a OPERU. Dcera dokonce operu zpívá.:3942:
:3942: Prostě mám ráda když se člověk cítí příjemně, nejlépe ve dvou či společně s dětmi!:3942:
:995: Taky miluju staré věci, kterým vdechl život um nějakého člověka a mají nám co říct. :995:
:995: Líbí se mi chalupářský styl bydlení, či bydlení na statku. Přála bych si bydlet v domě s pecí :995:
bruslení...je toho dost co mě baví nebo co bych ráda vyzkoušela, jako třeba skok z letadla..., ostatně miluji létání a adrenalinové sporty, Prostě většinou mě baví to co se rozhodnu vyzkoušet a co dělám.
Média
Hudba
pop, taneční, blues, vážná hudba, instrumentální, jazz
Pohodarkana2(53)Olomouc - ......nejlépe z Olomouce.
KVET09876(20) - Novy rok, nový život po boku skvělého kluka
LG74(51)Vsetín - Jmenuji se Láďa. Rád cestuji a fotím. Občas jezdím na kole, sem tam zajdu do kina, jindy zase čtu. Kdo jsem Kam jdu co hledám Samé otázky
Hledamstalestesti(46)Znojmo - Ahojky, touto cestou bych ráda se seznámila s mužem, který nemá vztah a má minulost vyřešenou.A pokud máš rád výlety, poznávání nových míst..Prosím jen do 60 km vzdálenost.Dekuji..