annera(35)Praha - město - Jsem normální žena, která by ráda poznala normálního chlapa. Mám ráda pohodu, upřímnost a lidi, kteří si na nic nehrají. Když si budeme rozumět, zbytek přijde sám.
montepulciano26(53) - Údajně to tady jde. Prý jsou tu fajn lidi a každý je strůjcem Štěstí-tak uvidíme....
Karty jsou jasné-ženatý, co se určitě nechce rozvádět, protože porcování medvěda nikomu neprospěje, obklopen rodinou, dětmi, co maj už svoje děti a je to fajn. Se s
NickCurran(53)Liberec - Je tu někdo na reálné seznámení, schůzku, , a vše ostatní
Volejbalista1(68)Frýdek Místek - Je mi 68 let, rád jezdím na kole, cestuji, chodím na výlety, zajímámě příroda i poznavaní nových míst.Hledám parťačku na společné výlety, jízdy na kole, dovolené a přijemně stráveny čas.