Více o mně – Jsem pohodová veselá pečlivá nekuracka mám ráda čistou domácnost jsem ještě že staré školy.Mam ráda procházky v přírodě,kultura kino divadlo a vše kde se budu cítit dobře.
martan13579(41)Kladno - Ahojky všem, jmenuji se Martina a ráda bych našla muže pro vážný vztah, nechci být pořád sama. Mám jedno dítě, dcera Míša, 9 a půl roku. Cením si upřímnosti od druhých, já sama jsem také upřímná a přímočará. Hledám muže, který mi bude oporou v dobrém
1Renata(43)Opava - Hledám kamaráda ke kafi, pokec. Občas, jsem hodně vytížená. Žádné vztahy ani do budoucna. Ani nikoho, kdo prioritně hledá milenku.
hel37park(63)Prostějov - HLEDÁM POHODOVOU A VESELOU ŽENU VE DVOU NÁM BUDE FAJN . NAPÍŠ PÁR ŘÁDKU .
Majkaaty(32)Česká Lípa - Nebaví mě být sama a taky mě nebaví ztrácet čas s někým, kdo neví, co chce. Jsem žena, která má co nabídnout lásku, péči, humor i věrnost. Hledám muže, který si cení vztahu a chce do něj dát to samé co já. Žádné hry, žádné čekání. Prostě dva lidi, kt
Treba_ted(60)Frýdek Místek - Partnerka pro cestováni, dům a zahradu...
Pokud máš srovnané priority a víš co chceš, tak jsme se možná našli, minimálně za pokus to stoji si napsat pár pismenek
Fotka v přátelích
Cbzdenek(47)Mělník - Ahoj najde se tu holka na seznámení 35-47let