Ozve se mi klidas, bytost co vnima zivot pozitivne, s otevrenym srdcem, rozumem i intuici?..
Nekurak, abstinent..povahy laskave, mirne, s laskou k sobe i ostatnim, prirode, detem...?
Postavou spise hubenou ci normalni(ovsem bez prilis tuku-pivni pupek me nepritahuje, nebo svalu-posilovna mi nic nerika, a kulturisti taktez ne).
Muz, pro ktereho duvera, komunikace, uprimnost a fer jednani nejsou ... celý text
Ozve se mi klidas, bytost co vnima zivot pozitivne, s otevrenym srdcem, rozumem i intuici?..
Nekurak, abstinent..povahy laskave, mirne, s laskou k sobe i ostatnim, prirode, detem...?
Postavou spise hubenou ci normalni(ovsem bez prilis tuku-pivni pupek me nepritahuje, nebo svalu-posilovna mi nic nerika, a kulturisti taktez ne).
Muz, pro ktereho duvera, komunikace, uprimnost a fer jednani nejsou jen pojmy, ale rysy, ktere dava najevo?
Co nesnesu je povrchnost, lez a pokrytectvi.
Jen chci co nabizim.
Semel(63)Moravskoslezský kraj - Život je příliš krátký na špatné jídlo a nudné lidi. Jo a mimochodem - semelinu já nevařím. Pokud s tím dokážeš žít, napiš
Violet14(55)Olomoucký kraj - Pojďme zkusit dát kávu a uvidime
xxxnioxxx1(36)Praha - Smíchov - Hledám zatím kamarádku s výhodami a časem třeba i více
Marie246(60)Plzeň - Hledám spřízněnou duši, bezva kamaráda, parťáka, druhou půlku pro dny všední i sváteční.
Pavelasek(58)Hradec Králové - Hledám a hledám , tak snad najdu
12vasek12(49) - Rad se seznamim a poznam realne s fajn zenou