azal1(57)Ostrava a okolí - Ráda se seznámím s příjemným a galantním mužem, nekuřákem se smyslem pro humor. V případě zájmu zašlu svou fotografii na e-mail.
Theodore(55)Praha a okolí - Jako dobrosrdečný a upřímný muž se těším na spojení s někým výjimečným. Je pro mě těžké vyjádřit celou svou osobnost slovy, ale chci sdílet svůj život s někým, kdo je stejně nadšený pro lásku, smích a dobrodružství.
Sharlej(47) - Dobrý den.
Ahoj.
Chci touto cestou poznat ženu pro život.
Mám dům na vesnici a nemám to daleko do Prostějova, Přerova, Kroměříže, Olomouce...
Mám rád pohyb, sem tam si jdu zaběhat, baví mě jóga, rád jezdím na kole, v zimě otužování.... Moc rád s
Vimcochci84(42)Praha - město - Jsem 42letá Pražačka, která už má v životě jasno: život je moc krátký na špatné filmy, vlažné city a muže, co se ofrňují nad sushi. Ť
Hledám parťáka, ne další projekt na opravu. Někoho, kdo ví, že komunikace není sprosté slovo a že dobré ráno se píš