Zuzkaa777(18)Kolín - Ahoj. Hľadám niekoho, s kým si budeme rozumieť, radi spolu strávime čas a uvidíme, kam nás to zavedie. Bez zbytočného tlaku na vážne závzky, dležité je vzájomná príťažlivosť, diskrétnosť, úprimnosť a pohoda. Ak máš rád spontánne stretnutia a myslíš s
Comes(44)Okolí Prahy - Ve dvou je to lepší. Nikdo není dokonalý, ale doufám, že najdu milujícího partnera
SKarel(50)Okolí Prahy - Já a můj kůň trénujeme, závodíme a občas vyrazíme jen do lesa. Lyže, dobrá restaurace, výlet někam bez konkrétního cíle. Nic neplánuju moc dopředu a nevyžaduji zaplněný kalendář.
Padesátka mě nezaskočila. Vím kdo jsem, co chci a co nechci. Nepotřebu
LakyPetr_1977(49) - Ahojky, čerstvě opuštěný 48letý pán hledá někoho s vyřešenou minulostí na doplutí do klidného stáří. Vím, takový nic moc text ale více Ti napíšu osobně.. Postava obyč, modré oči, ale vzhled není vše, bože, jde o jiný věci... není nám dvacet a hledáme