Najde se pohodář, klidně i starší...kterému je také smutno, neřeší zbytečnosti a nevadí mu baculka xxxxl? Chci milovat tvůj úsměv, tvůj hlas, tvoji vůni a objetí...chci milovat tebe! Lásku dávat, ale i dostávat, mít s kým žít život je nejvíc! Nehledám prázdný sex, nehledám povyražení. Důležitá je pro mě láska...partner napořád. Být si vzájemnou oporou.
Vikelery(44)Plzeň - Ahoj. Jsem normální, upřímná žena, která hledá opravdové spojení, ne jen virtuální iluzi. Jsem tak trochu "ze staré školy" - věřím na absolutní věrnost, vzájemnou úctu a to, že vztah se buduje na důvěře. Neledám flirt, hry ani nic na jednu noc. Pokud
otis4(62)České Budějovice - Rád bych se seznámil s příjemnou ženou pro společné chvíle a aktivity, poznávat se zatím jako kamarádi a čas ukáže.
Zanet77(49)Mladá Boleslav - Ahoj, hledám muže který má zájem o dlouhodobí vztah založený na lásce, věrnosti, tolerantnosti. Že začátku třeba jen kamaráda. Setkání napoví více.
romanhagrid(47)Olomouc - Hledám upřímnou ženu se smyslem pro humor. Můžeš očekávat to stejné.Nechci se rozepisovat. Uvidíš sama.
Kimma(37)Jihlava - I want to meet a good person that I will call my man and be with him for the rest of my life so if you know that you are ready for a serious relationship then let me know and we will move on