Opět jsem v Olomouci, tentokrát už ve vlastním bytě, který je, doslova, zalitý sluncem, v centru, přitom "krok" od té nejrozsáhlejší přírody, co tu máme ŚŤ Rád pokecnu o životě jen tak, ale i o různých věcech na intelektuální úrovni. Konkrétní konverzace prozradí nejvíc.
MeinGott(55)Okolí Prahy - Muž, co dámě otevře dveře,
neříká za každým slovem VOLE,
nemá přebujelé ego,
neprožívá zrovna druhou či třetí mízu,
na silnici neustále netroubí jak o život a nemyslí si, že je King of road,
nefňuká, nestěžuje si, jak je život zlej,
umí z
annera(35)Praha - město - Jsem normální žena, která by ráda poznala normálního chlapa. Mám ráda pohodu, upřímnost a lidi, kteří si na nic nehrají. Když si budeme rozumět, zbytek přijde sám.
Ellen_2810(37)Praha - západ - Miluji domácí pohodu, lahodnou kávu, procházky v přírodě a lidi, se kterými můžete být sami sebou. Pro mě je důležitá péče, důvěra a respekt ve vztahu.
Keyva165(21) - Ahoooj jsem Aďa jsem výborný rybář sportovní a chovám zvířata Ś
romansluka(65)Ústí nad Labem - Hledám přítelkyni na hezké chvíle