Pokud chcete vědět více a máte odvahu , tak napište a vše se dovíte ď
Mám děti ve střídavé péči nehledám mámu k dětem
(Důvod, nevěrná partnerka)
Nejlépe osobní setkání a uvidíme třeba si padneme do okaŚ
Inkajoy(62)Brno - město - Věčný optimista hledající partnera pro násobení radostí ze života a podělení se vzájemně o to, co se zrovna nepovede. Mám ráda přírodu ať už pěšky, na kole, či na lyžích...moře i hory... v zimě i v létě. Ráda cestuji - třeba i obytným autem, občas ně
Janina_79(47)Olomoucký kraj - Hezký den, můj inzerát je asi netradiční, leč upřímný. Hledám společníka na výlety, kafe, hovory H a další důležité životní disciplíny. Ideálně když budeš mít už velké ratolesti a třeba ti taky vylétly z hnízda a nevíš co se životem dál. Mám psa a je
Man74(52)Brno - město - Hledám sympatickou partnerku pro život
James7837(56)Praha - město - Chtěl/a bych žít svůj obyčejný život s někým, komu by nevadilo sdílet se mnou své radosti i starosti a kdo by se zajímal o mé radosti i starosti.
Kacabr77(49)Krnov - Hledám muže pro hezký vztah založený na vzájemné důvěře, toleranci a porozumění. 49-56 let. Krnov. Bez fotky nereaguji.