Slunickovazne78(48)Mělník - Je venku hezky a ještě má být. Co si zajít k vodě a vydovadet se. Aspoň se poznáme a třeba mezi námi přeskočí jiskra. Pokud máš děti budu rád.
Spolecne_2026(47)Brno - venkov - Je možné potkat zde sympatického a inteligentního muže na trávení času formou společných výletů a společného cestování Pokud ano, budu ráda za odpověď s fotkou. Když naše setkávání přeroste přirozeně ve vztah, bude to příjemný bonus.
Darinka109(20)Jihlava - Moc ráda se seznámím a potkám a něco bych moc ráda prožila