Nikdy se nevzdávat... možná se najde , láska, porozumění , společné zážitky , povídání, cestování a někdy pohodu na gauči u knížky nebo jen tak koukat na hvězdy.........
Tady se stejně nikdo nechce seznamovat...stačilo by napsat nemám zájem....
Letovedvou26(55)Praha - město - Jsem pozitivně naladěná žena, která má ráda pohodu, upřímnost a smysl pro humor. Ráda trávím čas s rodinou a přáteli, zajdu na procházku, na kávu nebo za kulturou. Vážím si slušného jednání, vzájemného respektu a otevřené komunikace.
Hledám sympatic
Maxiobr(42)Plzeň - Ahoj, nenašla by se kamarádka s výhodami pro kamaráda s výhodami. Výhody jsou doufám širší pojem, tak nemyslete hned na . Tomu se nebráním, ale to bych nerad řešil online. Kolo by na začátek stačilo.
Comes(44)Okolí Prahy - Ve dvou je to lepší. Nikdo není dokonalý, ale doufám, že najdu milujícího partnera
Wiga_Wiga(51)Vyškov - Třeba mezi námi přeskočí jiskra..... a padneš mi k nohám, díky mému paralyzéru .
Maspe(54)Frýdek Místek - Hledám parťáka na slunce i do deště, který se nebere moc vážně a nesoudí obsah podle obalu
Karolna543(18)Praha - Letňany - Hledám si nových kamarádov na vše hezké a příjemné