Jsem máma, kterou už děti moc nepotřebují. Baví mě život a převážně ho beru s nadhledem, optimisticky. Líbí se mi být tvůrčí a kreativní a to se mi hodí v práci i ve volném čase. Moje radost a terapie je muzika , skládání písniček, kytara a fajn lidi, kteří to mají podobně.
Ssolare(52) - Hledám partnera, se kterým mi bude dobře fyzicky a lidsky.
Měl by si mít vyřešenou minulost, své bydlení a raději velké děti a měl čas na nějaké
MY
Vše postupně a pomalu
Lenka76123(50)Chomutov - Zatím hledám jen kamaráda, přítele na procházku, povídání nebo na kávu...později možná více..
Arendell(45) - Jsem klidný a přemýšlivý člověk, který má rád aktivní život a tvůrčí práci. Jsem spíš introvertní typ nejlépe mi je v menší společnosti a v prostředí, kde se dá mluvit do hloubky. Když řeším pracovní věci, beru je zodpovědně a soustředím se na výsled
Chocolover(40)Praha - město - Nezkazim zadnou legraci;) miluju cokoladu;)
Sport, kultura, prirodabavi me poznavat nove veci a posouvat limity;)