Děti už odrostly, v životě mám jasno a teď je čas začít novou kapitolu. Rád vařím (prý dělám skvělé steaky), zajímá mě dobrá hudba, knihy nebo posezení s přáteli. Hledám pohodovou partnerku pro společné chvíle, upřímný rozhovor a vzájemnou podporu. Život je zkrátka lepší ve dvou. Kam ráda zajdete na dobrou kávu nebo večeři
Steav123(50)Okolí Prahy - 50/180/80 otec samozivitel žiju u rodičů s dětmi. Kluci 6 let a 10 let. Matka o nas nema zajem. Vydelavam, peru, vařim, starám se o děti. Všechno zvládám, ale žena mi chybí. Mám rád děti a zvířata. Pracuji s dětmi a se zviřaty. Kamárádky co mě znají