50/180/80 otec samozivitel žiju u rodičů s dětmi. Kluci 6 let a 10 let. Matka o nas nema zajem. Vydelavam, peru, vařim, starám se o děti. Všechno zvládám, ale žena mi chybí. Mám rád děti a zvířata. Pracuji s dětmi a se zviřaty. Kamárádky co mě znají o mě říkají, že vypadám dobře, na svuj věk. Fotku pošlu na požádáni. Pokud máš taky děti, super, možná budem velká rodina. Pokud děti nemáš, moje děti... celý text
50/180/80 otec samozivitel žiju u rodičů s dětmi. Kluci 6 let a 10 let. Matka o nas nema zajem. Vydelavam, peru, vařim, starám se o děti. Všechno zvládám, ale žena mi chybí. Mám rád děti a zvířata. Pracuji s dětmi a se zviřaty. Kamárádky co mě znají o mě říkají, že vypadám dobře, na svuj věk. Fotku pošlu na požádáni. Pokud máš taky děti, super, možná budem velká rodina. Pokud děti nemáš, moje děti jsou nádherný a máma jim chybí. Nemám moc času někam chodit nebo jezdit. Pravidelně cvičím abych se udržel v kondici. Jezdil jsem na koni, na lodi, mam rád turistiku, brusle a běhání, hraju na kytaru, zpívám, píšu písničky, rád tancuji. Na to vše ale poslední dobou času nezbývá. Jsem a hledám možná tebe a ty možná hledáš mě.
Debora167(61)Teplice - Jsem normální ženská, která hledá vztah Ráda bych se seznámila s veselým čestným mužem s vyřešenou minulosti..
olien(35)Praha - město - Nezajímají mě velká slova, ale skutečné činy. Mám ráda inteligentní konverzace, příjemnou atmosféru a lidi, kteří si umí vážit druhých. Pokud to máš podobně, budu ráda za zprávu
stydrs(55)Olomouc - Jsem štíhlý muž jemně sportovní postavy a hledám ženu, co by z Olomóca, či připláclého kraja byla, co by byla bílá byla (černó nechcu), zkérovaná nebyla, hlavně abys byla jako kobyla nebyla, neboli abys byla štíhlá byla, kdybys taky milá byla a občas
Maa_rkys(48)Liberec - Přijde Ti též, že samoty již bylo dostPokud ano, tak to pojďme tedy společně změnit..
Pomocí tohoto inzerátu bych ráda našla partnera pro vážný vztah, partnera, který by lásku nejen rád přijímal, ale i ji rád dával, se kterým bychom si byli vzájemně
Nikdykde123(45) - Život je tak krátký a máme jen jeden, tak neni lepší jej prožít a užít si ho ve dvou
dave629(50)Praha - Staré Město - Jmenuji se Dave. Jsem tu nový. Jsem upřímný a laskavý. A rád se setkám s někým, kdo je také upřímný. A teď toho moc říct nemůžu. Až si popovídáme, můžeš mě lépe poznat.