Více o mně – Jmenuji se Matthias a jsem knihkupec z Berlína.
Mám velmi rád českou náladu i (už dlouho!) českou literaturu, českou hudbu a - samozřejmě! - české filmy. Když jsem v ČR (a jsem tu často), je mi dobře. V Čechách jsem něco jiný člověk: živější, veselější, svobodnější ... nějak lepší.
Někdy já chcí žit v Česku. - A tak chcí být s českou ženou...
BeruSkaJa(47)Rychnov nad Kněžnou - Hledám muže, který stojí pevně nohama na zemi, který nehledá jen sex a dokáže komunikovat nekuřáka s vyřešenou minulostí a dál Dál se uvidí
Klickautu(56)Praha - město - Prý bych měl napsat své přednosti. Tak tedy: nekoušu, umím otevřít zavařovačku a většinou poznám, kdy mám pravdu jen napůl. Hledám fajn ženu, se kterou bude život o něco veselejší než sledování večerních zpráv.
milionzvon(46)Liberec - Muž kolem 46let mladšího vzhledu, nezadaný, hledá sympatickou a ženu ve věku 30-52 let z okolí Libereckého a Jabloneckého okresu pro pravidelná setkání, jemnou erotiku, flirt, vášeň ale také trávení společného času a vše, co v životě časem začalo chy