Více o mně – Jmenuji se Matthias a jsem knihkupec z Berlína.
Mám velmi rád českou náladu i (už dlouho!) českou literaturu, českou hudbu a - samozřejmě! - české filmy. Když jsem v ČR (a jsem tu často), je mi dobře. V Čechách jsem něco jiný člověk: živější, veselější, svobodnější ... nějak lepší.
Někdy já chcí žit v Česku. - A tak chcí být s českou ženou...
1978Tom(47)Okolí Prahy - Našla by se tu nějaká fajn duše co ráda cestuje, směje se je raději v přírodě než ve vedru velkoměsta
Moc rád bych tě poznal.
Bydlím kousek za Prahou, mám jedno chlupatě stvoření které si říká Týna, trpí ale selektivní hluchotou .. slyší jen co chc
Stepanka465(35)Praha - město - Veselá, hodná, občas zlobivá. Mám ráda život ve všech jeho podobách. Hledám někoho, kdo ho se mnou bude sdílet.