Dobrý den vážení pánové, či dámy. Ano jsem bi, a taky to neznamená že jdu do trojky. Prosím, pokud se chystáte napsat vzkaz, tak jen Hodonisko, NEKUŘÁCI, svobodní pánové bez zavazku. Vím, je to možná diskriminace, ale nemám ráda rozvedené může se závazkem. A hlavně jen muži, co zde mají zřetelné foto. Muži co zde nemají foto, ani mě nekontsktujte. Nechci se prosit o foto. Taky co máte fota jen pro... celý text
Dobrý den vážení pánové, či dámy. Ano jsem bi, a taky to neznamená že jdu do trojky. Prosím, pokud se chystáte napsat vzkaz, tak jen Hodonisko, NEKUŘÁCI, svobodní pánové bez zavazku. Vím, je to možná diskriminace, ale nemám ráda rozvedené může se závazkem. A hlavně jen muži, co zde mají zřetelné foto. Muži co zde nemají foto, ani mě nekontsktujte. Nechci se prosit o foto. Taky co máte fota jen pro přátele. Pokud Vám nenapisi na vzkaz nemám zájem, či jste daleko. Děkuji za pochopení
Více o mně – Slečna, krev a mlíčko.
To by snakt stačilo :))) .
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Sportovec(kyně), Umělec(kyně), Vtipálek, Party boy/girl, Gentleman/Lady, Romantik(čka), Intelektuál(ka), Optimista(ka), Postelovej bůh(yně), Bavič(ka), Seriózní, Spolehlivý(á), Pro rodinu, Sexy, Dobrodruh
První rande(představa)
v parku
v podctatě je jedno kde, hlavně, když touží jeden po druhém a zajiskrí se,
pak už jen, aby jeden druheho miloval a važil si ho.
tak moc si přeji s někým být, ale vidím, že internet neni řešení.
ale už životního partnera/ku, bych chtěla mít.
už bych chtěla být zadana.
vim,
sice jsou to chabe vymluvy, ale byla jsem zaneprazdnena praci.
vsem co jsem dosud dlouho neodpovedele, budu se snazit co nejdrive odpovedem.
mejte semnou strpeni.
Nelinka87(39)Olomouc - Nezávislá žena hledá muže na flirt, jiskření a společné chvíle. Klidně i jen psaní s intimní tematikou, pokud bude fungovat chemie. Neřeším stav ani minulost, diskrétnost samozřejmostí. Život je krátký, tak si ho pojďme užít.
Mar3388(55)Havířov - Hledám prima holku do života, vnímavou, upřímnou a spolehlivou dámu, sympaťačku na den i noc.
Denkac91(35)Litoměřice - Rozvádim se, mám 2 děti a prozatím hledám jen kamarádku s výhodami časem třeba více.
Allin74(51)Nymburk - Zdravim všechny fajn lidi. Jsem člověk, který umí naslouchat a udržet klid i tam, kde ostatní zmatkují. Mám v sobě kus diplomata, ale i dost pozitivní energie na to, abych zvedl náladu, když je potřeba. Věrnost beru jako samozřejmost a kreativita mě