Sisule1983(43)Frýdek Místek - Ahojky všem NEZADANÝM mužům, v dnešní době je těžké se s někým seznámit, , proto zkoušim seznamku a snad budu mít i štěstí...na profil bez fotky nereaguji..více do zpráv
Michalcepek88(43)Havlíčkův Brod - Ahoj jsem Michal 44 let rád rybařim výlety příroda jen jsem úplně sám a opravdu moc rád bych už někoho kdo by mě opravdu miloval na celý život
deCarlos(46) - Říká se, že ve dvou se to lépe táhne, a já s tím naprosto souhlasím. Rád bych poznal někoho, s kým bych mohl sdílet obyčejné všední dny a společně je proměnit v něco výjimečného a krásného. Jsem člověk, který věří, že i v té nejobyčejnější každodenní
Katjsem(52) - Foto pro "přátele" (pokud je tam máte taky).
X1981(45)Ústecký kraj - Rád touto cestou poznám sympatickou ženu