Steav123(50)Okolí Prahy - 50/180/80 otec samozivitel žiju u rodičů s dětmi. Kluci 6 let a 10 let. Matka o nas nema zajem. Vydelavam, peru, vařim, starám se o děti. Všechno zvládám, ale žena mi chybí. Mám rád děti a zvířata. Pracuji s dětmi a se zviřaty. Kamárádky co mě znají
MilanKV74(52) - Hľadám na tomto mieste spriaznenú dušu,
s ktorou by sme spolu prešli zbytok života.
Som slovák žijúci a pracujúci už 7 rokov v ČR a nechystám sa vrátiť...
Aktívny život ma sprevádza, aj keď nato nevyzerám....
Turistika, výlety, plavby....
P