Ahoj, ti co chcete mě poznat kamarádsky nebo víc než kamarádsky Po případě obojí a to jak lidi co chcete se přátelsky seznámit tak i polovička pro vážný vztah Tak piště do zpráv. P.S. nepište mi co jste moc starý a to myslím důchodci děkují
Ondysman(33)Chomutov - Ahoj jsem rozvedený, mám dceru, po dlouhé době bych tě zase chtěl cítít jaké je to milovat a být milovan
1231231(61)Ostrava a okolí - Je tu někde žena co nesportuje, nevyhledává slunce, nehlídá v jednom kuse vnoučata a není sestra Sherlocka Holmese
prubr(64)Trutnov - Kdyby tu bylo v okolí starší děvče, které občas trápí samota (ať už je doma sama nebo není), občas by měla chuť si písnout, nebo někdy si vyjít na procházku do přírody - budu rád, když se ozveš.
BeretaS(49) - Hledá se muž, který umí zatlouct hřebík, zasmát se, obejmout ve správnou chvíli a neztratí hlavu, když život nepůjde podle plánu. Nabízím totéž. Š Mám ráda přírodu, zahradu, tvoření a život bez zbytečných her. Pokud hledáš skutečné seznámení a ne jen
Maspe(54)Frýdek Místek - Hledám parťáka na slunce i do deště, který se nebere moc vážně a nesoudí obsah podle obalu