AKDALV53(73)Rychnov nad Kněžnou - Prosím foto - na schovku nehraji
montepulciano26(53) - Údajně to tady jde. Prý jsou tu fajn lidi a každý je strůjcem Štěstí-tak uvidíme....
Karty jsou jasné-ženatý, co se určitě nechce rozvádět, protože porcování medvěda nikomu neprospěje, obklopen rodinou, dětmi, co maj už svoje děti a je to fajn. Se s
Aneta460(50)Liberec - Ráda poznám muže, který má zájem navázat vztah.
market91(35)Rokycany - Ahoj, ráda bych poznala chlapa, který ví co chce a bere život takový jaký je. Je upřímný, věrný, ohleduplný, pracovitý.
Markman-1(64)Havlíčkův Brod - Zkusme začít třebas u kávy, vážně nevážně, cestou k lásce. nekuřák, ne alkoholik
Arendell(45) - Jsem klidný a přemýšlivý člověk, který má rád aktivní život a tvůrčí práci. Jsem spíš introvertní typ nejlépe mi je v menší společnosti a v prostředí, kde se dá mluvit do hloubky. Když řeším pracovní věci, beru je zodpovědně a soustředím se na výsled