Ahoj, jsem normální milá 25letá holka. Hledám někoho nového do života, muže, nejlépe věk 27-40let. Děti mi nevadí, naopak - mám dvě předškolní děti a tvoje děti pro mě nejsou prekážka, jinak já ještě další děti chci. Co mi ale vadí je alkohol pokud se pije často.
Od tebe čekám loajalitu, abys byl pohodový, klidný, zábavný a hlavně věrný.
Něco málo o mě: mam ráda zvířata, jsem bezkonfliktní, ves... celý text
Ahoj, jsem normální milá 25letá holka. Hledám někoho nového do života, muže, nejlépe věk 27-40let. Děti mi nevadí, naopak - mám dvě předškolní děti a tvoje děti pro mě nejsou prekážka, jinak já ještě další děti chci. Co mi ale vadí je alkohol pokud se pije často.
Od tebe čekám loajalitu, abys byl pohodový, klidný, zábavný a hlavně věrný.
Něco málo o mě: mam ráda zvířata, jsem bezkonfliktní, veselá a jsem introvert.
Budu se tesit, jestli se mi ozveš...a fotku zatím zveřejnit nechci.
Nota77(42)Okolí Prahy - Hudba, malování, přiroda, chůze, hory...nikam nespěchám..v klidu..
MaruskazChebu(37)Cheb - V životě mám už něco za sebou... věřím ale, že ještě mnoho před sebou...
wilibald1(60)Praha - město - Ahoj, tak tu máme léto ... a těším se na fajn ženu ...
Belisima12(49)Teplice - Ahoj hledám kamaráda na procházky přírodou, děti nejsou překážkou ba naopak jsou vítané. Mám ráda zvířata hlavně psy, ráda peču. Nebráním se vážnému vztahu