Mám rád život, humor a lidi, se kterými je pohoda. Pracuji v IT a vedle toho rozvíjím své projekty - retro gaming e-shop a investice do nemovitostí. Baví mě, když věci dávají smysl a rostou.
Volný čas trávím rád aktivně například noční Prahou, objevováním nových kaváren a dobrým jídlem. Občas uvítám změnu prostředí a vyrazím na pár dní do Londýna, Paříže nebo na Balkán. Jsem člověk, který si cení... celý text
Mám rád život, humor a lidi, se kterými je pohoda. Pracuji v IT a vedle toho rozvíjím své projekty - retro gaming e-shop a investice do nemovitostí. Baví mě, když věci dávají smysl a rostou.
Volný čas trávím rád aktivně například noční Prahou, objevováním nových kaváren a dobrým jídlem. Občas uvítám změnu prostředí a vyrazím na pár dní do Londýna, Paříže nebo na Balkán. Jsem člověk, který si cení klidu, upřímnosti a férových vztahů.
Hledám ženu, která má ráda smích, umí si užít obyčejné chvíle a stojí o vztah, kde je vzájemná opora a lehkost.
Irena26(65)Plzeň - Hledám Muže, který bude pasovat k mému životnímu stylu. Ráda cestuji kemprem za hranice toho, jak se znám. Jsou pro mne důležité vztahy, komunikace.
Spravnevidimesrdcem(54)Praha - město - Pokud je tady muž který by rád upřímný vztah kde se budeme poznávat, podporovat, budeme si oporou, nejlepšími kamarády, partnery, kteří si budují důvěru..ať se ozve.
POZOR PÁNOVÉ, NEHLEDÁM FLIRT, SEX ANI CHVILKOVÝ ÚLET.Myslím, že tady v tom zoufalst
HonzaLesko(38)Brno - město - Jsem samostatný muž z Brna, sportovně založený. Zálib mám mnoho, nejraději cestuji, chodím do přírody, plavu a v zimě bruslím. Mám rád pěkné obrazy, dobré jídlo a poslouchám kvalitní hudbu.
Hledám veselou, spolehlivou a věrnou ženu do 37let z Brna
OlgazOpavy(77)Opava -
Jsem žena 75 let z Opavy, soběstačná, s vyřešenou minulostí.
Ráda tančím, poslouchám hudbu, cestuji a mám ráda příjemně strávený čas ve dvou.
Hledám muže přibližně kolem 70 let z Opavy a okolí, se kterým bych mohla sdílet volný čas procházky,
mrm2(52)Blansko - Láska je to nejúžasnější, co jsem prožil, akorát je to tak dávno, že už si nepamatuju, o co vlastně šlo, a taky nevím, jestli by to ještě fungovalo. V průběhu let se zde s přestávkami vynořuji, abych to zkusil. Zatím furt nic. Tak jsem tady zas. Zdra