Dlouho si přeji potkat ženu či dívku, kterou by bavilo psát si, jak se dnes říká, explicitní zprávy Pokud z toho tematicky i jinak bude něco víc, jen dobře. Možná mám trošku ujeté touhy, ale nejsem pitomec. Mám pocit, že pokud Tě skutečně potkám, bude nám spolu hezky
Livinka100(20)Nymburk - Chci se seznámit a prožít krásné chvilky...
Komedie1(36)Praha a okolí - Ahoj všem, chtěla bych najít parťáka na chození do divadla, do kina, na dlouhý procházky, výlety, koukání na dobrý seriály a naopak bych ráda poznala, a třeba ho i doprovodila v aktivitách, které zase baví jeho. Jsem knihomolka, baví mě ale i zahradn
PAVLUNA888(55)Příbram - Dát procházku, zajít na kafčo, na pizzu, při špatném počasí do kina a naopak, když bude hezky někam k vodě.A při vzájemné sympatiji naplánovat spolu víkendový výlet a mít se zas na koho těšit
LonelyT(46)Bratislava - město - Ahoj...uz dlhsie som sam a rad by som spoznal niekoho na vztah...byvam nedaleko Bratislavy...zenaty som nikdy nebol a deti nemam...tesim sa na tvoju odpoved
LenkaZele(42)Tábor - Hledám hodného muže na trvalý vztah, kterému nebude vadit že se léčím s roztroušenou sklerózou, který si bude chtít se mnou užívat života
SSlleehha(54)Havířov - Hledám sympatické štěstí s kterým mi bude fan.