cyranozvesnice(48)Uherské Hradiště - Možná to zní netrpělivě, když teprve začínám proces rozvodu, ale i přes společné bydlení jsem dva roky sám. Nejdřív jsem si myslel, že by mi mohlo pomoci nějaké nezávazné seznámení. Ale ne, to nejsem já. Proto jsem se rozhodl, že bych rád našel milou
Bflmpees11(61)Semily - Ještě nejsme tak stáří, abychom byli sami. Jestli to vidíš stejně, budu se těšit na odpověď Š.