Ráda bych se seznámila s mužem, který se mnou půjde do kina, na procházku nebo třeba na nějaký zámek a ráno si spolu dáme snídani v posteli.Na profil bez fotky nebudu reagovat.
Danuska45(46)Praha - město - Ahoj jsem sama už nejakou dobu a už mi ke smutno přeci každý potřebuje toho druhého
Stepkal(47)Praha - město - .jsem soběstačnej chlap co má všechny zuby, nedře každej den v posilovně, neleží na gauči u fotbalu a nenosí sandály protože má dobrou práci, vlastní bydlení, životní nadhled, srovnané priority, vyřešenou minulost a který rád jde na kolo, na výlet, n
1231231(61)Ostrava a okolí - Je tu někde žena co nesportuje, nevyhledává slunce, nehlídá v jednom kuse vnoučata a není sestra Sherlocka Holmese
Dzuchla20(38)Ostrava a okolí - Hledám ženu mezi 28-35 klidně s dítětem to není překážkou a která má ráda cestování , hory , moře , přírodu
Krotitelkaosudu(50)Praha a okolí - Myslím, že opět nastal čas dát osudu šanci a najít si toho svého.
Muže, se kterým se zasmějeme, pohádáme, budeme se o sebe vzájemně starat a ulehčovat si život.
Hledám někoho s vyřešenou minulostí, sympaťák, co mě dotáhne do posilovny nebo na pil
Karolina563(36)Praha - město - Společenská, ale vážím si osobního prostoru. Hledám muže, který rozumí hranicím.