Jsem usměvavá žena, která má ráda výlety, pohodu, dobrou kávu a upřímné lidi. Hledám muže, se kterým si budeme mít co říct, budeme se smát a postupně třeba vytvoříme hezký vztah. Cením si respektu, otevřené komunikace a vzájemné podpory. Pokud hledáš opravdové seznámení a ne jen krátké dobrodružství, budu ráda, když napíšeš.
Ci-ci(38)Mladá Boleslav - Ráda bych zezacatku přátelství pak něco vic.Prosim jenom vážně.
Letos2222(53)Frýdek Místek - Těžké něco napsat, ale uvidíme....
Setimanzes(54)Plzeň - Seznámit se......
Nechci Tě předělávat, měnit, tlačit do nekompfortní zóny.
Takže si rozmysli, zda chceš reagovat na můj inz.
Hledám zajištěného, vyššiho muže, který není zadaný, má své zázemí, stoji pevně na zemi a má přehled.
Může si dovolit vz