KatalinaCZ(42)Praha - město - Jsem klidný a teplý člověk, záleží mi na vzájemném respektu, upřímnosti a pocitu vnitřního pohodlí vedle muže. Umím naslouchat, podporovat a vážím si jednoduchých, ale opravdových okamžiků rozhovorů, procházek, útulných večerů. Ráda poznávám nové věc
Romulinka(58)Blansko - Hledám parťáka na volné chvíle, k vodě, na výlety, do kavárny, do kina, na fesťák či koncert, na kecy o politice. Nehledám sponzora ani domov.
Kdyby se tady našel chlap, ať dá vědět.
K1a2t3k4a(37)Beroun - Ahoj, jmenuju se Katka, je mi 37, hledám někoho k seznámení. Hodného, milého, pozorného, s vyřešenou minulostí, někoho kdo ví co v životě chce. Někoho kdo chce žít a ne přežívat.
Jezek76(50)Hodonín - Jsem singl muž , ještě papírově ženatý před rozvodem , ovšem bydlím sám ve svém domě . Rád bych poznal ženu do života a protože ran motorky vůně benzínu bys měla mít ráda . Celkem dost jezdím na moto , ale neni to můj jediný svět. Rekreačne kolo, lyž
TichyVlk(54) - Ženu, která má vlastní úroveň a sebeúctu. Tebe, která hledáš bezpečný přístav, ale zároveň máš chuť se společně smát, cestovat a užívat si běžné dny. Ženu, která ví, že úcta a důvěra jsou základem každého pevného vztahu.
Pokud hledáš parťáka, na k
Romik6868(58)Ostrava a okolí - Život vše co k tomu patří. Pozor Střet s hloupostí, Ne. Upřímnost a fér jednání