anteril2(35)Praha - město - Nikdy není jednoduché popsat sama sebe několika větami. Raději poznávám lidi postupně. Pokud jsi otevřený, slušný a máš rád upřímnost, možná si budeme rozumět
Drevar(64)Příbram - Máš ráda přírodu, zvířata a vesnický způsob života ale máš jenom byt To bychom si mohli rozumět. Byt si ponech ale pojď ke mě do právě dostavované dřevostavby nad údolím, které mám rád.
Artep06(48)Praha - Zličín - Ráda bych se seznámila s vysokým inteligentním sympaťákem, najde se