sklicko

49 let, Středočeský kraj
16.únor 16:12
Rád bych zde nalezl přátelství ženy, kterou by alespoň občas potěšilo mé naturistické / CFNM založení, mohl jsem v jeho duchu, tedy jen tak bez, třeba připravit kávu, nějakou ňamku, povídat si, něco si společně zahrát, ale třeba i s něčím doma pomoci, ať už je to pomoc v kuchyni, úklid, kutilské práce nebo v létě pomoc na zahradě, kterou miluji.. prostě dělám rád úplně obyčejné věci, ale jen tak b... celý text
Hledám vztah:přátelský, flirt, nezávazný
Jsem:muž heterosexuální
Výška:183 cm
Postava:štíhlá, 78 kg
Rodinný stav:ženatý/vdaná
Děti:1
Kraj:
Středočeský
( ženy a muži ze stejného kraje )
Vzdělaní:středoškolské
Inteligenční kvocient:IQ 153
Kouření:nikdy
Alkohol:občas si dám
Znamení:Vodnář (21.1.-18.2.)
Působím:sympaticky
Rodina:jsem z úplné rodiny
Životní cíle:rodina a děti, láska a přátelství, svoboda a volnost, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání, víra
Adresa profilu:profil.stesti.cz/sklicko
Registrace:29.květen 2014
Naposledy:dnes
Počet přihlášení:7.588 x
Profil zobrazen:25.834 x

Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšeníKlikněte pro zvětšeníKlikněte pro zvětšení
Více o mně – jsem v jádru citlivý člověk a ve své podstatě i poměrně nesmělý, ač tomu moje silně naturistické založení možná moc nenapovídá... a velmi velmi těžko se tu hledá někdo, kdo by dokázal vnímat věci kolem sebe jako já, nebo alespoň hodně podobně.. někdo komu nepřipadá divné spojení běžných koníčků a zájmů s přirozenou nahotou, zejména zahradničení, fotografování, turistiky, výletů a dokázat si tak vychutnávat tyhle aktivity alespoň občas trochu jinak, uvolněně, relaxačně, svobodně.. třeba si takhle společně se stejně naladěnou ženou (a klidně i dobrou kamarádkou/-kami) zahrát obyčejné člobrdo, kartičky, kostky nebo nějakou zajímavou deskovou hru.. vím, že jsem asi jiný než většina mužů, ale jsem takový a po určitých zkušenostech vím, že opravdu takový jsem, že je to mé skutečné "já"..
Povaha
Povaha:veselá, spolehlivá, obětavá, otevřená, pečlivá, plánovací, přesvědčivá, urovnávací, naslouchací
Více o povaze:Jsem poněkud jiný než většina mužů zde - mám rád příjemnou uvolněnou atmosféru, pohodové povídání u šálku dobré kávy třeba na sluncem zalité terase, miluji vůni probouzející se zahrady.. a přitom všem je mi nadevše příjemné být "jen tak bez"..
Miluji jemné sotva postřehnutelné doteky a hlazení po celém těle, je to naprosto uvolňující, v podstatě na hranici tantrických masáží, na to ale musí být dva stejně naladění..
Zájmy
Zájmy:chovatelství, kutilství, tanec, kina, jízda na kole, studování, turistika, cestování
Více o zájmech:Fotografování - krajina, divoká příroda, zvířata, rostliny, detail, akce, veteráni, letadla, akt...

Lákají mne panoramata hor, šumící les, nekonečnost oceánů a moří, rozkvetlé a voňavé louky, zurčící potoky a řeky, křivky ženského těla a smyslné doteky.

Rozumím si nejen se zahr.náčiním, ale i pilou, sekyrou, zednickou lžící, vrtačkou nebo malířským válečkem, doma nemám problém provětrat vysavač, mop nebo nádobí.. a tak vlastně - kdyby Tě těšilo sledovat jak mi něco z to jde od ruky jsouc přitom jenom tak, proč ne.. mě by se to líbilo.. :)

Naturismus, nudismus... prostě přirozená nahota... u vody, na zahradě, doma, na dovče... rád tak pracuju na zahradě, věším prádlo nebo třeba pracuju v pracovně či na terase, doma uklízím.. je to spojení příjemného s užitečným, je to můj motor života, úžasný relax.. kdo to dokáže cítit stejně, ví o čem mluvím..
Sporty
Sporty:cyklistika, ping-pong, tenis, turistika, minigolf
Více o sportech:Mnohem zajímavější než hodiny ve fitku a dokonce i než klasický sex je pro mne něco takového:
http://www.freevideo.cz/vase-videa/olejova-orgasmicka-masaz-968124.html
Média
Periodika:MF Dnes, Regionální tisk, Svět motorů
Hudba:pop, rock, taneční, instrumentální, folk a country
Literatura:vědecká, sci-fi, cestopisy, erotická
Majetek
Více o mém majetku:život není o majetku, je o zážitcích a prožitcích, s partenerem, rodinou, přáteli.. čím více majetku kolem sebe hromadíme, tím více jsme odtahováni od příležitosti něco podnikat společně se svými nejbližšími..
Mazlíčci
Mazlíčci:kočka, rybičky, želva
Partner(ka)
Hledám:ženu
Očekávám vlastnosti:Pohodář(ka), Umělec(kyně), Recesista(ka), Romantik(čka), Optimista(ka), Spolehlivý(á), Sexy, Dobrodruh
První rande(představa):ve skleníku v botanické či saunovém světě ? :) nebo na pohodovém kafču u tebe či u mne.. ale i třeba ti rád jen tak nahý vyžehlím, uklidím, něco pomohu.. a přitom si můžeme povídat..
Více k partnerovi(ce):Mazlíš se ráda s květinami, keři či stromy na zahradě zahalena jen závojem z lehkého vánku ? Dokážeš vnímat doteky slunečních paprsků nebo kapek deště po celém svém těle aniž by někde překážela jediná molekula textilu, ať už při relaxaci u vody, moře, na horách či na voňavé louce ? Baví Tě fotit svět kolem sebe, ale třeba i rošťačiny? Dokážeš při vaření vše okořenit svými neskrytými vnady ? Potěšilo by Tě, kdybych Ti pomohl s uklízením či vařením též oděn jen tak jak nás příroda stvořila ? Upřednostňuješ doteky, hlazení, škádlení a tantru před klasickýcm sexem? Pak bych si velmi přál smět Tě poznat .. Nebo je to jen pouhý sen ?

i přes mé poměrně volnomyšlenkářské založení nejsem sex.turista.. hledám jen sdílení mého založení jako takového, jakožto vzájemně příjemného rozpoložení, jemně vzrušivého, jež pohladí na duši i na těle.. i kdybych tak měl být jenom já.. pro vzájemnou radost, uvolnění, pohodu..

Naposledy v deníku:

Číst osobní deník uživatele(ky) sklicko mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro pokračování je nutné přihlásit se.
Jste zde poprvé?

Chcete si najít nového partnera?
začněte registrací

(pokud registraci máte, pokračujte přihlášením)
 
Přihlášení uživatele
Uživatel
Heslo
  zůstat přihlášen(a)
 
REKLAMA ::..
 

Seznamka - můj profil

Jak mě vidí ostatní
Upravit můj profil
Došlé vzkazy
Návštěvy
Členství VIP

štěstí pro iPhone

Nástroje

Trička
Hlídač vzkazů
Hledám tě
Páry
Přátelé

73
© 2018 Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
Jirfit(36): Jsem strašně náročný, chtěl bych holku bez kérky.
freeman80(37): Milování, něha, vášeň, romantika a vše krásné bez zbytečných slibů.
milenec8(36): starši žena na menši vylet?
moon771(28): Hledam Lasku, protoze chci sdilet city a spolecne hodnoty... (22-37)
Mbjarda(42): Kam pojedeme na dovolenou ?
50odstinusedi(53): láká tě dominantní, vysoký chlap...?
t1322(59): Tomáš 65 Praha
Mariona(60): Hledám . .
Romantikus(49): ❤ Praha a okolí, hledám šikovnou vanilkovou zmrzlinářku z Prahy
Tomas1231(38): Večerní drink???