Oriens (57)
Budu upřímný: ve vztazích to nikdy nejsem já, kdo se přizpůsobuje.
Nezávazně... hledám holku na fitness. :-) Jen Praha! Půjde to? :-)
Laska99 (30)
Erunis krásu a smysl znáš,otevři se jsem tady.Dlouho tě hledám,věřím v
Diffusl (41)
ženy, dnes mi umřel pes, takže nyní máte tuplovanou šanci :-)
Lum01 (45)
Ahoj, já jsem z Přerova..........a Ty ?
Holka,která má čas na život..??A nebolí ji hlava??
pouze vazny vztah.havlickuv brod a okoli
Příjemná holčina na courání..??
001sam (44)
dívka,žena pro trvalý vztah a pro založení rodiny
Někdo na cappuccínko se spolehlivým nekuřákem s vyřešenou minulostí.
sklicko
50 let, Středočeský kraj

7. duben 10:37
Rád bych zde nalezl přátelství ženy, kterou by alespoň občas potěšilo mé naturistické / CFNM založení, mohl jsem v jeho duchu, tedy jen tak bez, třeba pomáhat s údržbou zahrádky nebo chaty, připravit kávu, nějakou ňamku, povídat si, něco si společně zahrát, ale třeba i s něčím doma pomoci, ať už je to pomoc s úklidem, drobné opravy či pomoc v kuchyni... prostě dělám rád úplně obyčejné věci, ale je... celý text
Rád bych zde nalezl přátelství ženy, kterou by alespoň občas potěšilo mé naturistické / CFNM založení, mohl jsem v jeho duchu, tedy jen tak bez, třeba pomáhat s údržbou zahrádky nebo chaty, připravit kávu, nějakou ňamku, povídat si, něco si společně zahrát, ale třeba i s něčím doma pomoci, ať už je to pomoc s úklidem, drobné opravy či pomoc v kuchyni... prostě dělám rád úplně obyčejné věci, ale jen tak bez, a nejraději pro potěšení druhého a tím i své.. Miluji doteky a pohlazení, jež je lékem na mnohé.. sex.turistiku však nepěstuji.. Nabízím i hledám upřímnost, férovost, vzájemnou důvěru a nepodmíněnost, nicméně zdá se mi, že dnes existuje "černá nebo bílá" a nic mezi tím - že každý hledá buď manžela nebo milence, ale už se lidé nechtějí setkávat jen tak, protože občas chtějí.. nebo ano ?
Hledám vztahpřátelský, flirt, nezávazný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška183 cm
Postavaštíhlá, 78 kg
Rodinný stavženatý/vdaná
Děti1
Středočeský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
ZnameníVodnář (21.1.-18.2.)
Působímsympaticky
Rodinajsem z úplné rodiny
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, svoboda a volnost, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání, víra
Registrace29. květen 2014
Naposledydnes je právě online
Počet přihlášení10.349 x
Profil zobrazen31.703 x

 Více o mně – jsem v jádru citlivý člověk a ve své podstatě i poměrně nesmělý, ač tomu moje silně naturistické založení možná moc nenapovídá... a velmi velmi těžko se tu hledá někdo, kdo by dokázal vnímat věci kolem sebe jako já, nebo alespoň hodně podobně.. někdo komu nepřipadá divné spojení běžných koníčků a zájmů s přirozenou nahotou, zejména zahradničení, fotografování, turistiky, výletů a dokázat si tak vychutnávat tyhle aktivity alespoň občas trochu jinak, uvolněně, relaxačně, svobodně.. třeba si takhle společně se stejně naladěnou ženou (a klidně i dobrou kamarádkou/-kami) zahrát obyčejné člobrdo, kartičky, kostky nebo nějakou zajímavou deskovou hru.. vím, že jsem asi jiný než většina mužů, ale jsem takový a po určitých zkušenostech vím, že opravdu takový jsem, že je to mé skutečné "já".. 
Hledá partnerku
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Umělec(kyně), Recesista(ka), Romantik(čka), Optimista(ka), Spolehlivý(á), Sexy, Dobrodruh
První rande(představa)
ve skleníku v botanické či saunovém světě ? :) nebo na pohodovém kafču u tebe či u mne.. ale i třeba ti rád jen tak nahý vyžehlím, uklidím, něco pomohu.. a přitom si můžeme povídat..
Mazlíš se ráda s květinami, keři či stromy na zahradě zahalena jen závojem z lehkého vánku ? Dokážeš vnímat doteky slunečních paprsků nebo kapek deště po celém svém těle aniž by někde překážela jediná molekula textilu, ať už při relaxaci u vody, moře, na horách či na voňavé louce ? Baví Tě fotit svět kolem sebe, ale třeba i rošťačiny? Dokážeš při vaření vše okořenit svými neskrytými vnady ? Potěšilo by Tě, kdybych Ti pomohl s uklízením či vařením též oděn jen tak jak nás příroda stvořila ? Upřednostňuješ doteky, hlazení, škádlení a tantru před klasickýcm sexem? Pak bych si velmi přál smět Tě poznat .. Nebo je to jen pouhý sen ?

i přes mé poměrně volnomyšlenkářské založení nejsem sex.turista.. hledám jen sdílení mého založení jako takového, jakožto vzájemně příjemného rozpoložení, jemně vzrušivého, jež pohladí na duši i na těle.. i kdybych tak měl být jenom já.. pro vzájemnou radost, uvolnění, pohodu..
Povaha
Moje povaha
veselá, spolehlivá, obětavá, otevřená, pečlivá, plánovací, přesvědčivá, urovnávací, naslouchací
Jsem poněkud jiný než většina mužů zde - mám rád příjemnou uvolněnou atmosféru, pohodové povídání u šálku dobré kávy třeba na sluncem zalité terase, miluji vůni probouzející se zahrady.. a přitom všem je mi nadevše příjemné být "jen tak bez"..
Miluji jemné sotva postřehnutelné doteky a hlazení po celém těle, je to naprosto uvolňující, v podstatě na hranici tantrických masáží, na to ale musí být dva stejně naladění..
Zájmy
Moje zájmy
chovatelství, kutilství, tanec, kina, jízda na kole, studování, turistika, cestování
Fotografování - krajina, divoká příroda, zvířata, rostliny, detail, akce, veteráni, letadla, akt...

Lákají mne panoramata hor, šumící les, nekonečnost oceánů a moří, rozkvetlé a voňavé louky, zurčící potoky a řeky, křivky ženského těla a smyslné doteky.

Rozumím si nejen se zahr.náčiním, ale i pilou, sekyrou, zednickou lžící, vrtačkou nebo malířským válečkem, doma nemám problém provětrat vysavač, mop nebo nádobí.. a tak vlastně - kdyby Tě těšilo sledovat jak mi něco z to jde od ruky jsouc přitom jenom tak, proč ne.. mě by se to líbilo.. :)

Naturismus, nudismus... prostě přirozená nahota... u vody, na zahradě, doma, na dovče... rád tak pracuju na zahradě, věším prádlo nebo třeba pracuju v pracovně či na terase, doma uklízím.. je to spojení příjemného s užitečným, je to můj motor života, úžasný relax.. kdo to dokáže cítit stejně, ví o čem mluvím..
Sporty
Oblíbené sporty
cyklistika, ping-pong, tenis, turistika, minigolf
Mnohem zajímavější než hodiny ve fitku a dokonce i než klasický sex je pro mne něco takového:
http://www.freevideo.cz/vase-videa/olejova-orgasmicka-masaz-968124.html
Média
Periodika
MF Dnes, Regionální tisk, Svět motorů
Hudba
pop, rock, taneční, instrumentální, folk a country
Literatura
vědecká, sci-fi, cestopisy, erotická
Majetek
život není o majetku, je o zážitcích a prožitcích, s partenerem, rodinou, přáteli.. čím více majetku kolem sebe hromadíme, tím více jsme odtahováni od příležitosti něco podnikat společně se svými nejbližšími..
Mazlíčci
Moji mazlíčci
kočka, rybičky, želva

Naposledy v deníku

Toužím
20. duben 2017 16:51  
- po klidném životě beze stresu, násilí a podvodníků
- zařídit si jednodušší bydlení v souladu s přírodou a svým naturistickým založením
- dělat práci která mne baví, ale zvolnit tempo a více si užívat každého dne
- po volnosti a svobodě, díky které bych mohl bez ostychu a posměchu jiných být prostě sám sebou a žít život prokořeněný příjemnou přirozenou nahotou..
- poznat ženu, která toto vše ... celý text
- po klidném životě beze stresu, násilí a podvodníků
- zařídit si jednodušší bydlení v souladu s přírodou a svým naturistickým založením
- dělat práci která mne baví, ale zvolnit tempo a více si užívat každého dne
- po volnosti a svobodě, díky které bych mohl bez ostychu a posměchu jiných být prostě sám sebou a žít život prokořeněný příjemnou přirozenou nahotou..
- poznat ženu, která toto vše vnímá jako já a společně to sdílet
- mít kolem sebe třeba i pár přátel, kterým podobný styl života není cizí (!nezaměňovat s promiskuitou)
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Jsemtujenjednou (62) Praha - město - Ahoj, možná se tu s někým seznáním, ale určitě ne s někým bez fotky. Tak se těším.
 68Jgr (51) Frýdek Místek - Vyjde to, uvidíme.
 RTEP-4 (58) Okolí Prahy - Zdravím dámy, které v takovemhle věku hledají svého prince na bílém koni, což je celkem naivní. Takovyhle mají již něco za sebou i při sobě. Je dobré si uvědomit realitu, nebo tu pátrat několik i let, ale čas se pomalu krátí... (Momentální moudro)
 Hanesjan (29) Strakonice - Rád bych se mazlil
 Singlelady32 (33) - :)
 ertk (40) - Jsem jaká jsem mě nepochopíš mě musíš poznat a zvyknout si na mě
36.080 žen a 64.203 mužů k seznámení, z toho je 2.721 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 500+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s53