Bude někdo v okolí Hammametu koncem měsíce?
Láska nevyroste z fotek, z těch vzniká pouze chtíč.
Pro Lusy33 - máš blokované vzkazy, takže ti nemůžu odepsat, odblokuj s
Honzix (43)
Holka co nehnije denně na seznamce a pojede se mnou k vodě?Ž
Dobrý den, Pokud je zde žena či slečna, která by mi ráda ukázala město
nějaká hysterka? už dlouho mám v životě klid:-))
Ráda bys poznala pozorného svobodného milence na vše krásné??? Napiš.
Štěstí je jako bonboniéra, nikdy nevíš, jaký bonbón dostaneš.
Beees (63)
Kluk56, Nemohu odpovědět, máte mě blokova Beesou
Duckym (29)
Tak koho dnes poznám? Praha 30-45l
sklicko
50 let, Středočeský kraj

7. červenec 17:57
Má životní zkušenost praví, že NIC se nemá uspěchat a už vůbec ne PODMIŇOVAT... preferuji přirozenost a spontánnost... Rád bych proto nalezl přátelství ženy, kterou by třeba jen občas potěšilo mé naturistické / CFNM založení, mohl jsem v jeho duchu, tedy jen tak bez, třeba pomáhat s údržbou zahrádky nebo chaty, připravit kávu, nějakou ňamku, povídat si, něco si společně zahrát (badminton, deskovky... celý text
Má životní zkušenost praví, že NIC se nemá uspěchat a už vůbec ne PODMIŇOVAT... preferuji přirozenost a spontánnost... Rád bych proto nalezl přátelství ženy, kterou by třeba jen občas potěšilo mé naturistické / CFNM založení, mohl jsem v jeho duchu, tedy jen tak bez, třeba pomáhat s údržbou zahrádky nebo chaty, připravit kávu, nějakou ňamku, povídat si, něco si společně zahrát (badminton, deskovky, žolíky), ale třeba i s něčím doma pomoci, ať už je to pomoc s úklidem, drobné opravy či pomoc v kuchyni... prostě dělám rád úplně obyčejné věci, ale jen tak bez, a nejraději pro potěšení druhého a tím i své.. Miluji doteky a pohlazení, jež je lékem na mnohé.. sex.turistiku však nepěstuji.. Nabízím i hledám upřímnost, férovost, vzájemnou důvěru a nepodmíněnost, nicméně zdá se mi, že dnes existuje "černá nebo bílá" a nic mezi tím - že každý hledá buď manžela nebo milence, ale už se lidé nechtějí setkávat jen tak, protože občas chtějí.. nebo ano ?
Hledám vztahpřátelský, flirt, nezávazný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška183 cm
Postavaštíhlá, 78 kg
Rodinný stavženatý/vdaná
Děti1
Středočeský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
ZnameníVodnář (21.1.-18.2.)
Působímsympaticky
Rodinajsem z úplné rodiny
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, svoboda a volnost, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání, víra
Registrace29. květen 2014
Naposledyvčera
Počet přihlášení10.905 x
Profil zobrazen32.717 x

 Více o mně – jsem v jádru citlivý člověk a ve své podstatě i poměrně nesmělý, ač tomu moje silně naturistické založení možná moc nenapovídá... a velmi velmi těžko se tu hledá někdo, kdo by dokázal vnímat věci kolem sebe jako já, nebo alespoň hodně podobně.. někdo komu nepřipadá divné spojení běžných koníčků a zájmů s přirozenou nahotou, zejména zahradničení, fotografování, turistiky, výletů a dokázat si tak vychutnávat tyhle aktivity alespoň občas trochu jinak, uvolněně, relaxačně, svobodně.. třeba si takhle společně se stejně naladěnou ženou (a klidně i dobrou kamarádkou/-kami) zahrát obyčejné člobrdo, kartičky, kostky nebo nějakou zajímavou deskovou hru.. vím, že jsem asi jiný než většina mužů, ale jsem takový a po určitých zkušenostech vím, že opravdu takový jsem, že je to mé skutečné "já".. 
Hledá partnerku
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Umělec(kyně), Recesista(ka), Romantik(čka), Optimista(ka), Spolehlivý(á), Sexy, Dobrodruh
První rande(představa)
ve skleníku v botanické či saunovém světě ? :) nebo na pohodovém kafču u tebe či u mne.. ale i třeba ti rád jen tak nahý vyžehlím, uklidím, něco pomohu.. a přitom si můžeme povídat..
Mazlíš se ráda s květinami, keři či stromy na zahradě zahalena jen závojem z lehkého vánku ? Dokážeš vnímat doteky slunečních paprsků nebo kapek deště po celém svém těle aniž by někde překážela jediná molekula textilu, ať už při relaxaci u vody, moře, na horách či na voňavé louce ? Baví Tě fotit svět kolem sebe, ale třeba i rošťačiny? Dokážeš při vaření vše okořenit svými neskrytými vnady ? Potěšilo by Tě, kdybych Ti pomohl s uklízením či vařením též oděn jen tak jak nás příroda stvořila ? Upřednostňuješ doteky, hlazení, škádlení a tantru před klasickýcm sexem? Pak bych si velmi přál smět Tě poznat .. Nebo je to jen pouhý sen ?

i přes mé poměrně volnomyšlenkářské založení nejsem sex.turista.. hledám jen sdílení mého založení jako takového, jakožto vzájemně příjemného rozpoložení, jemně vzrušivého, jež pohladí na duši i na těle.. i kdybych tak měl být jenom já.. pro vzájemnou radost, uvolnění, pohodu..
Povaha
Moje povaha
veselá, spolehlivá, obětavá, otevřená, pečlivá, plánovací, přesvědčivá, urovnávací, naslouchací
Jsem poněkud jiný než většina mužů zde - mám rád příjemnou uvolněnou atmosféru, pohodové povídání u šálku dobré kávy třeba na sluncem zalité terase, miluji vůni probouzející se zahrady.. a přitom všem je mi nadevše příjemné být "jen tak bez"..
Miluji jemné sotva postřehnutelné doteky a hlazení po celém těle, je to naprosto uvolňující, v podstatě na hranici tantrických masáží, na to ale musí být dva stejně naladění..
Zájmy
Moje zájmy
chovatelství, kutilství, tanec, kina, jízda na kole, studování, turistika, cestování
Fotografování - krajina, divoká příroda, zvířata, rostliny, detail, akce, veteráni, letadla, akt...

Lákají mne panoramata hor, šumící les, nekonečnost oceánů a moří, rozkvetlé a voňavé louky, zurčící potoky a řeky, křivky ženského těla a smyslné doteky.

Rozumím si nejen se zahr.náčiním, ale i pilou, sekyrou, zednickou lžící, vrtačkou nebo malířským válečkem, doma nemám problém provětrat vysavač, mop nebo nádobí.. a tak vlastně - kdyby Tě těšilo sledovat jak mi něco z to jde od ruky jsouc přitom jenom tak, proč ne.. mě by se to líbilo.. :)

Naturismus, nudismus... prostě přirozená nahota... u vody, na zahradě, doma, na dovče... rád tak pracuju na zahradě, věším prádlo nebo třeba pracuju v pracovně či na terase, doma uklízím.. je to spojení příjemného s užitečným, je to můj motor života, úžasný relax.. kdo to dokáže cítit stejně, ví o čem mluvím..
Sporty
Oblíbené sporty
cyklistika, ping-pong, tenis, turistika, minigolf
Mnohem zajímavější než hodiny ve fitku a dokonce i než klasický sex je pro mne něco takového:
http://www.freevideo.cz/vase-videa/olejova-orgasmicka-masaz-968124.html
Média
Periodika
MF Dnes, Regionální tisk, Svět motorů
Hudba
pop, rock, taneční, instrumentální, folk a country
Literatura
vědecká, sci-fi, cestopisy, erotická
Majetek
život není o majetku, je o zážitcích a prožitcích, s partenerem, rodinou, přáteli.. čím více majetku kolem sebe hromadíme, tím více jsme odtahováni od příležitosti něco podnikat společně se svými nejbližšími..
Mazlíčci
Moji mazlíčci
kočka, rybičky, želva

Naposledy v deníku

Toužím
20. duben 2017 16:51  
- po klidném životě beze stresu, násilí a podvodníků
- zařídit si jednodušší bydlení v souladu s přírodou a svým naturistickým založením
- dělat práci která mne baví, ale zvolnit tempo a více si užívat každého dne
- po volnosti a svobodě, díky které bych mohl bez ostychu a posměchu jiných být prostě sám sebou a žít život prokořeněný příjemnou přirozenou nahotou..
- poznat ženu, která toto vše ... celý text
- po klidném životě beze stresu, násilí a podvodníků
- zařídit si jednodušší bydlení v souladu s přírodou a svým naturistickým založením
- dělat práci která mne baví, ale zvolnit tempo a více si užívat každého dne
- po volnosti a svobodě, díky které bych mohl bez ostychu a posměchu jiných být prostě sám sebou a žít život prokořeněný příjemnou přirozenou nahotou..
- poznat ženu, která toto vše vnímá jako já a společně to sdílet
- mít kolem sebe třeba i pár přátel, kterým podobný styl života není cizí (!nezaměňovat s promiskuitou)
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Alca27 (41) Praha - město - Ahoj, najdu tady fajn chlapa
 PaPuLa (39) Olomouc - Nikdy Nelži tomu, Kdo ti věří, A nevěř tomu, Kdo ti lhal.
 Linnda (71) Ostrava a okolí - Hledám muže, který má podobné zájmy
 Filda0000 (37) Brno - město - Rad poznám
 Odpanovac (33) Plzeň - Jsi ještě panna a chtěla bys to změnit Bez jakýchkoliv závazků, diskrétně, pohodovým, příjemným a citlivým způsobem. Hezky strávený večer u tebe nebo u mě. Nestyď se napsat, nemusíš být krásná, stačí být v pohodě.
 Marthy1 (39) Praha - Chodov - Rád poznám milou slečnu. Neboj se ozvat, nekoušu.
36.742 žen a 66.296 mužů k seznámení, z toho je 3.301 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 490+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s53