Moje máma říkávala..."Tobě je těžké zkazit náladu holka, to se Ti v životě bude moooc hodit"
Plánuji potkat muže, který bude s tímto životním optimismem v souladu
annera(35)Praha - město - Jsem normální žena, která by ráda poznala normálního chlapa. Mám ráda pohodu, upřímnost a lidi, kteří si na nic nehrají. Když si budeme rozumět, zbytek přijde sám.
Emilfilla(51)České Budějovice - Ahoj krásko, hledám kamarádku nejen na prázdniny. Hlavní je pohoda a sympatie. Jc kraj
Lucie429(34)Praha - město - Vážím si toho, když někdo dodrží slovo. Hledám muže, kterému můžu věřit.
newLeonii(56)Pardubice - Moje máma říkávala..."Tobě je těžké zkazit náladu holka, to se Ti v životě bude moooc hodit"
Plánuji potkat muže, který bude s tímto životním optimismem v souladu