No a pak, že nerostou.
Carsini (46)
Milé dámy, proč tu máte fotky staré 8 let? To jako na rande půjdete s
Pojďme spolu přežít zbytek světa ty+já=my
Oldklucina : zřejmě ti někdo ublížil. Levárny já nedělám. Měj se hezky
Prima ženská na kávu?
Je tady temperamentní žena z Prahy a okolí budu hodnej
Dada987 (59)
Martin2244888 - máš blokaci, nejde ti psát..
Milování, vzrušení, něha, vášeň, romantika a vše krásné spolu Ty a Já?
JUra366 (63)
JaJitka-57 - nemohu ti odepsat, když mě nevědomky blokuješ.
Sportka (45)
Komunikativní retro ženská?
krokzakrokem41
41 let, Ostrava a okolí

dnes 20:50
Ahoj.

Nejsem žádný lovec srdcí. Upřímně kdyby existovala soutěž v nenápadnosti, měl bych slušnou šanci na medaili. Jsem spíš introvert. Mám rád klid, ale zjistil jsem, že sdílený klid je mnohem lepší než samota.

Je mi 41 let, mám skvělého desetiletého syna Vojtu a poslední dlouhodobý vztah trval 15 let. Takže nehledám dobrodružství na jeden víkend ani sbírku srdíček. Hledám jednu normální že... celý text
Ahoj.

Nejsem žádný lovec srdcí. Upřímně kdyby existovala soutěž v nenápadnosti, měl bych slušnou šanci na medaili. Jsem spíš introvert. Mám rád klid, ale zjistil jsem, že sdílený klid je mnohem lepší než samota.

Je mi 41 let, mám skvělého desetiletého syna Vojtu a poslední dlouhodobý vztah trval 15 let. Takže nehledám dobrodružství na jeden víkend ani sbírku srdíček. Hledám jednu normální ženu, se kterou bude život prostě fajn.

Pracuju ve strojírenství, nejsem milionář ani fitness influencer. Sportovní postavu úplně nemám, ale říkám si, že i socha Davida nevznikla za jedno odpoledne.

Mám rád dobré jídlo a ještě raději ho vařím. Rád vyrazím na výlet, projdu se přírodou nebo jen strávím obyčejný večer doma. Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, že právě z těch obyčejných dnů vznikají ty nejhezčí vzpomínky.

Nehledám dokonalou ženu. Dokonalost totiž z nikoho neudělá dobrého parťáka do života. A chyby? Ty máme úplně všichni. Nehledám je a ani nechci, aby někdo hledal ty moje. Mnohem víc mě zajímá, jaký člověk je, když se zavřou dveře domova.

Líbí se mi přirozenost. Úsměv bez filtru, upřímnost místo přetvářky, rodinná pohoda místo věčného dokazování, kdo má pravdu. Věřím, že hezký vztah nestojí na dokonalosti, ale na respektu, humoru a na tom, že se dva lidé umí opřít jeden o druhého.

Nejsem člověk, který střídá koníčky nebo lidi. Když mi na něčem záleží, vydržím u toho dlouho. A myslím, že právě věrnost, důvěra a obyčejná lidská slušnost dnes mají větší cenu než dokonalé fotky na sociálních sítích.

A kdybych měl jednou větou říct, co hledám?

Asi ženu, se kterou se budeme těšit domů. Protože domov nikdy nedělají zdi. Domov tvoří člověk, vedle kterého je ti dobře.
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška181 cm
Postavastřední
Rodinný stavsvobodný(á)
Dětimám
Moravskoslezský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Ostrava a okolí
Vzdělanívyučen(a)
Kouřeníobčas
Alkoholzcela výjimečně
ZnameníBlíženci (21.5.-21.6.)
Působímběžně
Vlasyhnědé
Očihnědé
Brýlenosím občas
Hendikepnemám
Vírav rodinu
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, pomáhat druhým, cestování a poznávání
Registracednes
Naposledydnes je právě online
Počet přihlášení4 x
Profil zobrazen46 x

 Více o mně – Jsem obyčejný chlap ze strojírenství, táta desetiletého kluka a člověk, který věří, že opravdové štěstí se schovává v obyčejných věcech dobrém jídle, společných výletech, upřímném vztahu a vzpomínkách, které nám nikdo nevezme. 
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
nemám
Věk partnerky
38 - 48
První rande(představa)
Když mezi dvěma lidmi přeskočí jiskra, úplně stačí lavička v parku. Když nepřeskočí, nepomůže ani restaurace s pěti hvězdičkami.
Upřímně? Nemám žádný seznam požadavků. Nemusíš být dokonalá, protože ani já nejsem. Nemusíš mít míry modelky, drahé auto ani cestovat každý měsíc na druhý konec světa.

Stačí, když budeš sama sebou.

Líbí se mi žena, která se umí smát, má dobré srdce, váží si rodiny a ví, že vztah se buduje každý den malými věcmi. Žena, která nehledá chyby, ale důvody, proč spolu zůstat i ve chvílích, kdy život není úplně jednoduchý.

Mám rád přirozenost. Bez masek, bez přetvářky a bez her.

A jestli si jednou budeme umět udělat hezký večer jen s hrnkem čaje, dobrou večeří a povídáním, budu vědět, že jsem našel přesně to, co jsem hledal.
Povaha
Moje povaha
klidná, pozitivní, spolehlivá, naslouchací
O mně? Asi bych řekl, že jsem klidný člověk. Nemám rád hádky ani zbytečná dramata. Raději si sednu, vyslechnu druhého a hledám řešení než důvod, proč se pohádat. Alkohol mě neláká, hospody taky ne. Mnohem raději strávím večer doma, na výletě nebo u dobrého jídla s lidmi, na kterých mi záleží.
Sporty
Oblíbené sporty
plavání, turistika
Nejsem typ, co vstává v pět ráno, aby uběhl deset kilometrů. Já raději vstanu o hodinu později a těch deset kilometrů si v klidu projdu s někým, s kým je mi dobře.
Majetek
Bydlení
v nájmu
Mobil
mám
Majetek? Když se mě někdo zeptá, co vlastním, odpovím: zkušenosti, pár šedivých vlasů a víru, že to nejcennější se nedá koupit. Po patnácti letech jsem pochopil, že rodina má větší hodnotu než cokoliv, co stojí v garáži nebo na účtu. Peníze se dají vydělat znovu. Domov se buduje mnohem déle.
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si svůj
SEZNAMOVACÍ PROFIL

 znebemodre (63) Přerov - štěstí na Štěstí je, když najdeš toho, kdo hledal právě tebe , oslovme se a kdoví, třeba se na nás štěstí usměje
 Flux13 (35) Jindřichův Hradec - Ahoj hledám kamarádku s výhodami. Na vzdálenosti tolik nezáleží.
 Radost14 (56) Přerov - Hledám vhodný protějšek.
 Stranov76 (46) Mladá Boleslav - Někdo na pohodové kamarádství z MB a širšího okolí (cca trojúhelník Praha Turnov Jičín). Občasný výlet do přírody nebo za kulturou vítán.
 PraguemanXY (56) Praha a okolí - Hledám vdanou/zadanou ženu k pravidelným schůzkám. Pohoda, klid, poznávat hezká místa, dobré jídlo....
 Vladakiss (39) Praha - město - Nechci být tvou zastávkou na cestě. Chci být domovem, ke kterému se budeš vracet. Hledám vztah, kde společné mlčení není trapné, ale něžné. Kde i obyčejný čaj chutná jinak, protože ho pijeme spolu. Nezajímají mě prchavé známosti toužím po lásce, kter
20.031 žen a 44.575 mužů k seznámení, z toho je 1.812 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 290+ nových mužů a žen
© 2006 — 2026 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s33