jvalikova(47)Jihlava - Ahoj, jmenuji se Jitka, ráda bych našla přítele, který by stál o vztah.
Samota je krutá.Jsem máma dvou odrostlých dětí.Mám ráda koncerty, divadlo, muzikál...
Na odpovědi formou sex nebudu odpovídat.
Třebíč, Jihlava, Pelhřimov
KolemPrahy(59)Praha - město - Hledám realitu nikoli vypisování . Parťáka na přátelství, povídání, výlety, dovolenou, skleničku a co bude dál je jen na nás. S vyřešenou minulostí, přiměřeného věku, se smyslem pro fér jednání a vlastní postelí. Pokud možno bez dluhů, taky je nemám.
Emi11(43)Olomoucký kraj - Ráda bych život žila, ne se v něm utápěla. Pokud jsi přijal svou minulost a dokážeš žít v přítomnosti, jsem tady.
Adrian2(24)Plzeň - Ahoj, jsem Adrian, je mi 23 let a jsem z Plzně. Ve svém volném čase chodím na výlety a sleduju filmy a seriály.
Rád bych se seznámil s dívkou, která by se mnou chodila na poznávačky po památkách a do přírody.
Klumt(52)Kladno - Boomer hledá kamarádku přítelkyni a dal se uvidí
Facebook nemam a žiju a funguju normálně.
Zn: Respekt a humor
ahoj26(54)České Budějovice - Hledám štíhlou, klidnou ženu, která má ráda aktivní život. Rád chodím do přírody, poznávám nové věci a užívám si i drobností všedního dne. ČB a blízké okolí.