Jdu štěstí naproti v klidu a s úsměvem. Mám rád hory, výlety, zábavu a společný smích. Hledám někoho, s kým si budeme umět užívat chvíle, sbírat zážitky a mít úsměv jeden pro druhého.
Vždyť o nic nejde....jsme tu pro to hezké seznámení.....:-)
Hledám vztah
vážný, přátelský
Jsem
muž heterosexuální
Aktivita
Výška
186 cm
Postava
štíhlá
Rodinný stav
rozvedený(á)
Děti
mám, ale nežijí se mnou, do budoucna určitě nechci
Mindeulle(55)Olomoucký kraj - Vím co chci...nehledám dokonalost, neb sama nejsem bez chyby, ale vzájemné sympatie jsou klíčové.
Jarca38(37)Šumperk - Ahoj, nějaký sympoš který by se rád seznámil, zašel do kina, na procházku ( se psem ) nebo někam na výlet, do Zoo, na zámek, do přírody. Nebo si klidně dát společný večer na PS
Prosím, muži přes 50 let, nepište. Nemám problém navázat kontakt s m
ladymay(60)Teplice - Hledám parťáka, ne olympionika ani lovce zážitků v ložnici. Sex tu opravdu neshání spíš fajn chlapa na autovýlety, kafe, dobré jídlo, povídání a trochu legrace.
Měl bys být zdravý, vtipný, moderní a finančně zajištěný nehledám sponzora, ale ani něk
Abraxasbrnensky(49)Jihomoravský kraj - Ale až z Brna...
I slušní kluci dokáží být extroverti a ne nudní, ale jenom se správným člověkem... Na kopcích, rozhlednách, hradech, po tur. trasách. Všude...
Slušný a hodný rovná se nudný Myslíš si to Tak co děláš tady Neslušný chlap je p
just_a_man(54)Praha - město - Mám svůj naplněný život, který mě baví. Čas dělím mezi práci, koníčky, děti ve střídavé péči, kamarády a odpočinek.
Umím se o sebe postarat a vlastně mi nic zoufale neschází... Na druhou stranu by můj život určitě obohatila pohledná, chytrá a štíhl
Mustank196709(40)Mělník - Hledám ženu na vážný vztah