Callendula11(44)Břeclav - Aktuálně hledám spíš jen kamaráda na trávení volných chvil, kterých není mnoho. Ocením spíše někoho ze "staré školy", slušného a čestného muže. Člověka prozkoušeného životem, co už má srovnané životní hodnoty a tuší, že smyslem života je něco víc...
MVVS10(58)Most - Hledám kamarádku na kávu, na výlet na kole apod.
deCarlos(46) - Říká se, že ve dvou se to lépe táhne, a já s tím naprosto souhlasím. Rád bych poznal někoho, s kým bych mohl sdílet obyčejné všední dny a společně je proměnit v něco výjimečného a krásného. Jsem člověk, který věří, že i v té nejobyčejnější každodenní