Kalden (44)
Dalsi pokus. Snad se konecne ta prava ozve. Vazny vztah? Baculka?
MujMily (100)
zase jsem si koupil něco co jsem nepotřeboval
MujMily (100)
jak často přemýšlíte o sobě?
smile80 (42)
Milování, vzrušení, něha, vášeň, romantika a vše krásné spolu Ty a Já?
Což takhle dát si... kafčo?
Sqrrgh (51)
Milé děvče, které nefluše na chodník a nudli si neutírá do rukávu ?
Hledám příjemného muže pro vztah na úrovni a lásku...!!!
Fery56 (67)
Hledám paní, která by vyměnila drahé město za levný venkov.
Chcete opravdu najit,nebo se jen nudite?
Mej750 (49)
Najde se fajn žena do života?
Pepulin
51 let, Teplice

23. duben 2022 23:41
Ahoj vítej na mém profilu, možná že hledám právě tebe. Pokud jsi z Teplic a blízkého okolí veselá holka se smyslem pro humor a férové jednání tak tebe hledám.
Hledám vztahvážný, přátelský, flirt, nezávazný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška172 cm
Postavastřední, 90 kg
Rodinný stavsvobodný(á)
Dětimám, ale nežijí se mnou, ty děti co mám stačí
Ústecký ( ženy a muži ze stejného kraje )
Teplice
Kouřenínikdy
Alkoholzcela výjimečně
Působímkrásně, hezky, mile, sympaticky, charismaticky, běžně, ošklivě, naivně, mladě
Vlasyhnědé
Tetovánínemám
Očizelené
Brýlenosím občas
Hendikepnemám
Rodinarodiče se nikdy nevzali
Vírav rodinu, v sílu vyšší moci, v náhodu, v dobro, v sebe, v sílu peněz, v osud
CírkevHodně přemýšlím asi něco je ale je to bu
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, užívat si a bavit se, dobrodružství a vzrušení
Registrace23. duben 2022
Naposledyvčera
Počet přihlášení1.202 x
Profil zobrazen1.068 x

 Více o mně – Musím se přiznat mám jeden hendikep,snažím se lidem věřit, a to se někdy neviplácí. Jak mám sám sebe ohodnotit jak pusobým, to musíš ty já sem pro se poznat. 
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
nemám
Věk partnerky
40 - 53
Výška partnerky
155 - 171
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Sportovec(kyně), Vtipálek, Gentleman/Lady, Rocker(ka), Romantik(čka), Optimista(ka), Postelovej bůh(yně), Bavič(ka), Seriózní, Spolehlivý(á), Pro rodinu, Sexy, Dobrodruh
První rande(představa)
No to je mi otázka. Není nutno není nutno aby bylo přímo veseloo ale musí me se spolu smát.
Chci se s tebou smát , měj ráda srandu a bude to uplně super
Povaha
Moje povaha
mírná, rozhodná, veselá, věrná, spolehlivá, obětavá, bavící, diplomatická, aktivní, vypravěčská, otevřená, podporující
Jsem normální kluk , většinou se směju a jsem nad věcí. Dané slovo pro mě hodně znamená , snažím se věřit . Když ale řeknu dost je to definitivní konec.
Zájmy
Chovám se většinou slušně .Šití nechávám odborníkum. Diskotéky raději né přece jen ten věk. Divadlo to někdy hraju před šéfem. S internetem si k sobě hledáme cestu, je to boj. Křížovka je muj proil zde. Učíme se celí život. Zpívám rád a je to na mě doufám znát. Básničku ti rád složím ale nesmíš se mi smát. Cestuji každý den do práce a zpět. No sám sem model. Paličkování co to jéééé. Cluby to já rád . Kino je také bomba. Programování , sem rád že napíšu toto. Vařím umím uplně parádní čínskou polévku heč. Malování ne nemaluji se , ale zlinkovat se teda umím. Kapelu nemám ale říká šéf že mu hraju na nervy tak nevím. Ochotnej to teda já sem třeba ted zrovna nevím ale určitě sem. Brusle jooo a sem dobrej. Kutil domácí sem jáááá. Tanec bude v pondělí až budu vysvětlovat šéfovi proč sem to nestihl dodělat. Hospoda moc nemusím . Kolo i jízdu na něm mám moc rád. Počítačové hry nehraji neumím to. Studování je celí život. Hudební nástroj šéfovi nervy. Hudbu neskládám ale poslouchám. Turista je dobrej saláám..
Sporty
Oblíbené sporty
cyklistika, lyžování, motorky, motokáry, motokros, plavání, ping-pong, minigolf
Dříve sport hodně dnes hlavně opatrně
Média
Hudba
rock, vážná hudba, instrumentální, folk a country
Literatura
sci-fi, válečná, erotická
Musím se přiznat čtu fakt málo hlavně v čekárně u doktorky ale téměř nemarodím
Majetek
Automobil
vlastním vůz střední třídy
Mobil
nemám
Mám dvě ruce dvě nohy a ano i nos mám . Také vlastním velké srdce smysl pro humor obrovský a vše krom tebe.
Mazlíčci
Moji mazlíčci
kočka, pes
Mám kocoura je to řízek zrzek. Pavouky nemusím ale nešlapu je. Ryba se nejí ryba je kamarád. V práci máme ovce a kravičky. O kozách až po 22hodině.Ale mám rád. Pes ten nezradí, jak říká klasik pes je nejlepší přítel člověka. Ještěrky a chamaleony nemusím. Králíky nejím.Křeček kouše morče škrábe a myši kradou ve spíži. Papoušci jsou super ale aby na mě hulákal děkuji nechci. Had fuj tajbl velebnosti. Kun moc velký ale pár jich mám pod kapotou. Krysa a potkan viděl jsem nechcu.

Naposledy v deníku

No co dodat.
26. prosinec 2022 00:59  
Ahoj všem co toto budete číst, ano jsem hlupák. Jednou sem seděl po práci ve své dílně s kámošem a při popíjení sme kecali o strašně moc důležitých věcech. A nějak jsme sklouzli na téma kde jsi našel tu tvojí. No ano kamarád se seznámil na štěstí, a že se mi ta jeho opravdu zamlouvala, tak slovo dalo slovo a druhý den jsme společnými sílami vytvořili profil zde na štěstí. No něco na tabuli a odepsat... celý text
Ahoj všem co toto budete číst, ano jsem hlupák. Jednou sem seděl po práci ve své dílně s kámošem a při popíjení sme kecali o strašně moc důležitých věcech. A nějak jsme sklouzli na téma kde jsi našel tu tvojí. No ano kamarád se seznámil na štěstí, a že se mi ta jeho opravdu zamlouvala, tak slovo dalo slovo a druhý den jsme společnými sílami vytvořili profil zde na štěstí. No něco na tabuli a odepsat na nějaké ty inzeráty. Řeknu vám na rovinu byl to děs, a já jako správný zelenáč sem zdejším holkám ochotně skákal na špek, typu můžeme si zavolat ale nemám kredit. No je úplně jasné že jsem ho poslal ale s dotyčnou nikdy nemluvil. Už jsem to chtěl vzdát ale. Ale napsala mi holka, ze začátku úplně obyčejná ale na druhý pohled kočka. Začali jsme si spolu psát a samozřejmě jsme se sešli. A ano moc se mi líbila. Jenže, a jenže je vždy. Byla asi o cca 5cm vyšší než já, mě to teda vůbec nevadilo ale jí ano. Už tenkrát sem měl vzít nohy na ramena jenže já neeee. Každou schůzku se mi líbila víc a víc. Ano bylo mi někdy divné jakým tónem mi zvedla telefón ale když je chlap zamilovaný je slepí. Trochu to zkrátím začali být velnesi (platil sem výhradně já) dovolená zase já a třeba k narozeninám padlbord. To bylo super pluli jsme na něm spolu a vše bylo dokonalé. Pak svátek koupil sem takovou tu nádobu aby jsme si měli kam uložit třeba telefony. A reakce? Nadávky že takové věci se k svátku nedávají že sí to můžu strčit no však víte kam. Další signál který sem ignoroval. Pak další a další velnesi v mé reziji, přitom se má láska ke mě chovala čím dál tím hůř, ale já byl slepí. Vrchol byl když můj 13lety syn mi řekl ( tato ty nevíš že z tebe dělá debila?) Ano neviděl jsme to miloval jsem jí neskutečně. Zase to trochu zkrátím ju? Jednou cca po necelém roce naší známosti sedím s kámošem v dílně a on mi říká jak se seznámil s holkou zde na štěstí, a já nějak zbystrel. Zase zkrátím. Ano byla to má láska která semnou plánovala vánoce další velnes. Poprosil jsem kámoše ať mi ten profil dá a psal si sní. Samozřejmě sme se normálně milovali ona b
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Lina543 (41) Praha - Jižní Město - Hledám seriózního partnera na celý život. Jsem štíhlá, společenská, upřímná, podnikavá žena, ráda odpočívám a miluji svou práci. Mohu se o sebe postarat a nepotřebuji živitele. Pokud máte pocit, že bych mohl být vhodný pro vás a pokud máme podobné ry
 Jarosk (47) České Budějovice - Vážný vztah
 Mimoznik (44) - Co kdyby
 Zuzk-a (45) Česká Lípa - Muže do života...
 Padre (43) - Ahoj.
 Hannah23 (55) Chomutov - Hledám kamaráda na trávení volného času, víkendy, dovolené. Čas ukáže, co bude dál. Nechci sexuální návrhy.
30.446 žen a 63.350 mužů k seznámení, z toho je 855 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 480+ nových mužů a žen
© 2006 — 2023 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s31