Carodejka999999(57)Ústi nad Orlicí - Hledám kamaráda a časem třeba víc.....
Nyuliny(114)Plzeň - Ahoj, zde je něco o mně: Hi hi hi, já jsem Vítek zlý a choval jsem nyúly (nyúlečku nyúlí, ty jsi moje ný, ný, ný) než mi zhebli. Taky jsem choval Kvákulku, ale tu jsem zapomněl nakrmit a zemřela. Rád pěstuju pórky a říkám ný. Mý nejlepší kamarádi jso
mabonob(54)Brno - město - Parťák pro vše, ale především na pohodičku
Ninaninuss(19)Kutná Hora - Život je krajší, keď máš niekoho, s kým sa vieš zasmiať a spríjemniť si voľné chvíle. Ak to cítiš podobne, budem rada, keď napíšeš.
MiSkus(25) - Ahoj, jsem Michal, je mi 25 let a rád bych našel kámošku s výhodami nebo někoho na trávení času.