hiker (62)
kdo by se chtěl kamarádit se mnou a s mým pejskem
flipeer (42)
Vánoce s kým budu pect perníčky ? Brňák , prvňáček v péči...
Fery56 (63)
Holky krásné to mi nedělejte abych byl na Vánoce zase sám
Ivi2 (54)
Už mi nepište zklámání ze srdce lásku odhání nechci to už prožívat
Akrobat (44)
Je tu ta pravá ! Pozor jsem kuřák !!! Takže odpad společnosti !
Mart17 (50)
Budu rád , pokud v této mlze zde zahlédnu nějaký ostrov .
Yirka13 (55)
Zdenulk maš blokaci nemůžu psát
Nevegánující, neabstinující a nepotetovaná tetka s pěkným zadkem ?
Vpohode (45)
Ahoj. Hledám je vážně! Odepises? Od 38-49l.
Jsi stále sama,a opravdu cítíš,že to chceš změnit?Pisni.
Nenapravitelny-Romantik
43 let, Praha - Radlice

30. srpen 14:14
Ahojky jmenuji se Jirka, jsem NEkuřák je mi 43 let, 199 cm, jsem ABSTINENT, RODINNÉHO TYPU, milující děti. Jsem sám s dvěma kluky ve své výhradní péči hledám vážné seznámení. Nabízím upřímnou lásku, věrnost, toleranci a moře upřímné lásky. Prosím napiš mi toho o sobě co nejvíce. Nejlépe BACULKU ( do 43 let !! ) NEkuřačku KLIDNĚ i S VLASTNÍMI DĚTMI nebo tu která ještě vlastní děti NEMÁ a CHTĚLA BY ... celý text
Ahojky jmenuji se Jirka, jsem NEkuřák je mi 43 let, 199 cm, jsem ABSTINENT, RODINNÉHO TYPU, milující děti. Jsem sám s dvěma kluky ve své výhradní péči hledám vážné seznámení. Nabízím upřímnou lásku, věrnost, toleranci a moře upřímné lásky. Prosím napiš mi toho o sobě co nejvíce. Nejlépe BACULKU ( do 43 let !! ) NEkuřačku KLIDNĚ i S VLASTNÍMI DĚTMI nebo tu která ještě vlastní děti NEMÁ a CHTĚLA BY JE BRZY MÍT. Děti mám upřímně rád a proto mám i ve své výhradní péči dva kluky na které se ze dne na den jejich matka prostě vykašlala a odešla za mladým milencem a na děti kašle dodnes a nezajímá se o ně nijak ani je nijak nekontaktuje. Ujišťuji tě že o tom že se ze strany mně a dětí nemusíš ničeho obávat. Pokud nám dvěma to spolu vyjde ujišťuji tě že získáš mnohem více než jen mé srdce ale získáš srdce dalších dvou... Bydlíme ve vlastním domě na Praha 5 - Radlice v klidné části. DĚTI JSOU NAŠE BUDOUCNOST ALE I RADOST ZE ŽIVOTA.
Hledám vztahvážný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška199 cm
Postavaplnoštíhlá
Rodinný stavsvobodný(á)
Děti2, v budoucnu děti chci
Praha a okolí ( ženy a muži ze stejného kraje )
Praha - Radlice
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholnikdy
ZnameníKozoroh (22.12.-20.1.)
Vlasyhnědé
Tetovánínemám
Očihnědé
Brýlenosím stále
Hendikepnemám
Rodinajsem z úplné rodiny
Vírav rodinu, v dobro
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, pomáhat druhým
Profil zobrazen20.692 x

 Více o mně – --► --► --► máš Facebook ?? Pohovoříme více a podrobněji přes Facebook. Napiš mi prosím pod čím tě tam vyhledám? ◄-- ◄-- ◄--


Také aby ti slova jako RODINNÝ ŽIVOT a LÁSKA k DĚTEM ( nejenom k těm vlastním dětem... ) něco kladného říkala a snažila jsi se tím také řídit.

ROZUMNÉ A MOUDRÉ ŽENY NEchtějte VIDĚT ani POSLAT PROBOHA pořád DOKOLA JEN A JEN MOJE FOTKY !!!

ŽIVOT NENÍ O FOTCE ANI O TOM JAK KDO VYPADÁ ALE JE TO O TOM JAKÝ JE POVAHOU A CHOVÁNÍM K TĚM DRUHÝM A NÉ O FOTCE ANI O TOM JAK KDO NA OBAL VYPADÁ NEBO JAKOU KDO MÁ POSTAVU !!!!!

TO JAK KDO z nás dvou FYZICKY a VIZÁŽÍ VYPADÁ TAK TO POZNÁME OSOBNĚ AŽ při našem PRVNÍM OSOBNÍM SETKÁNÍ SE KLIDNĚ NA VEŘEJNÉM MÍSTĚ NEJLÉPE někde v PRAZE. 
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
nemám
Výška partnerky
160 - 195
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Romantik(čka), Optimista(ka), Seriózní, Spolehlivý(á), Pro rodinu, Samotář(ka)
První rande(představa)
romantická procházka po Praze, nebo jít spolu na pěkný Film do Kina, nebo jít se spolu projít za Zvířátky do ZOO Praha, nebo třeba jít si spolu zaplavat do Aquaparku, nebo jet Vlakem na nějaký pěkný výlet třeba na nějaký Hrad atd.

ale jistě se spolu dohodneme na i třeba jiných místech kam společně můžeme vyrazit... :o)

přeci nebudeme pořád jen sedět doma "na zadku".

► ► ► ► HLEDÁM POUZE VÁŽNÉ SEZNÁMENÍ A NÉ ŽÁDNÝ FLIRT!! ◄ ◄ ◄ ◄
BACULKU, nejlépe NEkuřačku, RODINNÉHO typu milující děti, s chutí se už usadit. Prostě žena která mě bude mít ráda takového jaký jsem i se všemi svými chybami protože přeci nikdo není dokonalý a vždy ve všem perfektní...

Také aby ti slova jako RODINNÝ ŽIVOT a LÁSKA k DĚTEM ( nejenom k těm vlastním dětem... ) něco kladného říkala a snažila jsi se tím také řídit.

Hledám ženu která NEkouká jen na fyzickou krásu kluka (na to jak moc a jestli je kluk krásný po stránce vizáže) a NENÍ opakuji NENÍ pro ni FYZICKÁ KRÁSA kluka tím nejdůležitějším ale posuzuje kluka úplně podle něčeho jiného nežli podle toho jestli je podle postavy a nebo podle vizáže krásný. Fyzická krása je relativní ale krása duše, Povaha a celkově vlastnosti to je tím nejvíce důležitým na čem by mělo opakuji mělo nejvíce záležet PRO DLOUHODOBĚJI fungující vztah.

Nesnáším nevěru a proto jsem nikdy nebyl a nebudu partnerce nevěrným! Když říkám nikdy myslím tím opravdu ale opravdu NIKDY!! Líbí se mi Baculky nebo ženy plnějších tvarů.
Povaha
Moje povaha
klidná, rozhodná, samotářská, věrná, spolehlivá, obětavá, otevřená, podporující, plánovací, přesvědčivá, naslouchací
nejsem dokonalý ale přeji si stát se dokonalejším než nyní jsem...

pomůžeš a inspiruješ mě k tomu právě ty...?

NEhledám ženu KTERÉ "JDE" JEN NEBO HLAVNĚ ( o POSLÁNÍ MÉ FOTKY pod doslova ZÁMINKOU že chce prý VĚDĚT "S KÝM SI ONA PÍŠE" ) o FYZICKOU KRÁSU KLUKA a o hlavně jeho VIZÁŽ jak on VYPADÁ na OBAL ( na VENEK ) nebo O ŠTÍHLOU NEBO SPORTOVNÍ POSTAVU KLUKA. Protože ta se dá časem a s více trpělivostí změnit!! Povaha a vlastnosti to je pro mě tím nejdůležitějším to co tu hledám!! Ani nehledám takovou ženu které jde jen a nebo hlavně o peníze, nemám jí totiž co nabídnout krom sebe a takového jaký jsem...

Dokonalý ani štíhlí to tedy rozhodně NEjsem ale to se dá s trpělivostí partnerky časem změnit k lepšímu...
Zájmy
Moje zájmy
chovatelství, kina, internet, křížovky
+ děti ( ve své výhradní péči mam dva kluky )

neboj najdeme naše společné zájmy jsem si tím jistý
Sporty
Oblíbené sporty
plavání, minigolf
nejraději ale chodím plavat a nebo s klukama "dovádět" do Aquaparků
Média
Periodika
Regionální tisk
Hudba
pop, rock
Literatura
detektivky
mam rád písničky skupin Kabát, Chinasky, Mirai, Slza, Divokej Bill, Michala Davida, Tomáš Klus, David Deyl, UDG a spousty dalších... :o) prostě hlavně české písničky mam rád ale nebráním se ani zahraničním zpěvákům jako je Ed Sheeran, Adele, Coldplay, Alan Walker, Shayne Word, Belinda Carlisle, Boney M, Roxette, Ava Max, Karma,
Majetek
Bydlení
ve svém bytě
Mobil
mám
Mám to co mám... Ale důležité je mít SRDCE na PRAVÉM MÍSTĚ a aby ti slova jako VĚRNOST, UPŘÍMNOST, LÁSKA, TOLERANCE a také umět dělat kompromisy aby ti toto vše něco říkalo a řídila jsi se ty také tím!


+ Také aby ti slova jako RODINNÝ ŽIVOT a LÁSKA k DĚTEM ( nejenom k těm vlastním dětem... ) něco kladného ti říkala a snažila jsi se ty tím také řídit.
Mazlíčci
Moji mazlíčci
kočka, pes, ještěrka, chameleón, atp., rybičky, želva, králíci
+ doufám že tím MILÁČKEM BUDEŠ BRZY právě TY TAK už NEVÁHEJ a NAPIŠ MI čekám právě na tebe...
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 P2107 (44) Ostrava a okolí - Prostě fajn muže s duší kluka...
 amalka1 (56) Praha - Radotín - Sympatak na vylety, za kulturou, popovidani atd
 snadtopujde (53) Ostrava a okolí - Už mě nebaví vypadat před světem, že všechno zvládnu sama, že jsem samostatná a soběstačná. Jsem normální ženská, která si neví rady, píská mi něco v autě, neunesu truhlici na terase, neumím ostříhat plot a když jsem to dělala, dva dny jsem necítila
 Pecounek (44) Praha - Smíchov - Jsem dospělý muž, jehož věk může být pro někoho ideální, pro někoho ne. Vím co chci, vím kým jsem, vím co mi dobře dělá a co naopak ne. Nejsem lovec. Nepotřebuji kořist, abych ukojil své ego. Jsem prostě tím, kým jsem.
 dieter (51) Praha - město - Rad bych poznal ženu 35-45 let na vše krásné. Snad budu mít trochu štěstí a láska mi přijde naproti.
 Jarin66 (49) Praha - město - Hledám...asi právě TEBE...
38.263 žen a 69.876 mužů k seznámení, z toho je 3.072 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 460+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s52