Ahoj Jsem Martin, je mi 45 a stojím nohama pevně na zemi, ale pořád mě baví objevovat nové věci. Mám rád aktivní odpočinek, přírodu, dobrou kávu a lidi se smyslem pro humor. Rád bych tu potkal ženu, se kterou můžeme sdílet běžné denní radosti, vyrazit na výlet, ale i v klidu posedět u vína a popovídat si o všem možném. Pokud hledáš chlupa do nepohody, který ví, co od života chce, napiš.
BeretaS(49)Brno - venkov - Hledá se muž, který umí zatlouct hřebík, zasmát se, obejmout ve správnou chvíli a neztratí hlavu, když život nepůjde podle plánu. Nabízím totéž. Š Mám ráda přírodu, zahradu, tvoření a život bez zbytečných her. Pokud hledáš skutečné seznámení a ne jen
Kremroleodvedle(48)Praha - město - Hledám parťáka na cestování, blbnutí, do kina , do divadla na chvíle klidu a pohody. Bez omezování , ale ke vzájemné úctě a toleranci. Chci si užít každé společné volné chvilky a těšit se na sebe, když spolu nebudeme. Pokud pánové trpíte rozchodem, r
nikaska222(45)Domažlice - Ráda poznám muže, který se chce vážně seznámit
Dejmekavu(50)Praha a okolí - Krásný den zatím neznámá, změníme to a poznáme se
Mirek70HK(56)Frýdek Místek - Najdu, lásku, štěstí a klid