Ráda se seznámím s Mužem co má vyřešenou minulost, otevřenou upřímnou náruč kterou mi nabídne - ve dvou se proplouvá životem lépe. Pro začátek třeba kamaráda pro trávení volných letních víkendů. Odpovědi prosím s fotkou.
1SUN1(49)Praha a okolí - Je mi 49 let, mám dvě děti (18 a 12) a život mě naučil vybírat kvalitu před kvantitou.
Důležitý je pro mě upřímný smích, blízkost, vášeň, pravda, harmonie, spontánnost a dobrá energie mezi dvěma lidmi.
Přitahují mě muži charismatičtí, přirození
Joseito(54)Brno - venkov - Jen bych zde rád našel pro mě sympatickou ženu. Štíhlou . Ne, nejsem úchyl a ne, nehledám modelku . Je to jen životní styl . (..pro škarohlídy a soudce)