Hl.obyč.,laskavou vdanou nebo takovou,kt.by nevadilo,že jsem ženatý
Pojďme spáchat hřích mládí
Jenda27 (46)
Normální ženskou, děti nejsou překážkou.Jsi tu někde?
Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě???
Žena z Prahy co by zašla na kafe a měla zájem se seznámit?
Kalden (41)
To by byl zazrak aby tu zena napsala na seznameni :-( Baculku najdu?
Chlap76 (43)
Drink, nebo večeře v Praze, dnes? Vše v mé režii;-)
Třeba bude jen káva... Třeba :-)
Hledám "Stojí s pěstí", pro život a sdílení neřestí..
Milování, vzrušení, něha, vášeň, romantika a vše krásné spolu Ty a Já.
Fery56
63 let, Sokolov

1. prosinec 2018 10:05
Bydlím již delší dobu sám v malém rodinném domečku ( 2 + 10 ) s malinkou zahrádkou v okolí Sokolova ve více venkovském a příjemnějším prostředí blízko města i nedaleko lesa a hledám ženu, které by nevadilo časem se přistěhovat i pro děti by tu bylo místa dost.Moje jsou zaopatřené a bydlí ve svém.Raději nekuřačku se zájmem především o rodinu !!! Jinak pro vše zelené, zahradu a přírodu...Jsem bez dl... celý text
Bydlím již delší dobu sám v malém rodinném domečku ( 2 + 10 ) s malinkou zahrádkou v okolí Sokolova ve více venkovském a příjemnějším prostředí blízko města i nedaleko lesa a hledám ženu, které by nevadilo časem se přistěhovat i pro děti by tu bylo místa dost.Moje jsou zaopatřené a bydlí ve svém.Raději nekuřačku se zájmem především o rodinu !!! Jinak pro vše zelené, zahradu a přírodu...Jsem bez dluhů, průšvihů a " takový domácí kutil "....Rád bych si zase přál poznat ženu s kterou lze rozumně komunikovat a především v klidu, jelikož téměř vždy se něco může vyhrotit...( problém seznámit se spočívá většinou v obavě změny prostředí ale na dálku vztah nemůže fungovat )...a mým životním cílem není "cestování a poznávání nebo dobrodružství a vzrušení" ale vytvořit fungující zabezpečené rodinné zázemí, protože bude hůř ... asi tak.
Hledám vztahvážný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška169 cm
Postavaneuvedeno, 72 kg
Rodinný stavrozvedený(á)
Dětimám, ale nežijí se mnou
Karlovarský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Sokolov
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
ZnameníVodnář (21.1.-18.2.)
Vlasysvětlé
Tetovánínemám
Brýlenosím občas
Rodinajsem z úplné rodiny
Církevateista
Profil zobrazen3.218 x

 Více o mně – ...Jupí...jsem v důchodu a mám ten cirkus za sebou.Mohu se již věnovat svým zájmům,vytvořit okrasnou zahradu,kde se najde vždy místečko pro odpočinek,relax a truc..Minulost mám dávno vyřešenou a stala se moudrostí.Snažím se brát vše s humorem a je těžké mě " kvalitně nas...at ".Vysedávat do hospod nechodím ale nevyhýbám se obědu nebo večeři i zábavě ve slušném k tomu určeném zařízení a ne sám.Slabá kuřačka "neva" to nutné cígo na zpracování stresu a zdárné vytrávení se musí tolerovat,taky jsem kouřil ( kromě trávy ?).Jsem masožravý vegán, jelikož mám zemědělku tak něco jako prase.Víru nemám ale nebýt několik náhod nikoho bych zde svým inzerátem už nemohl prudit...handicap kromě akrofóbií,frontofóbií taky nemám,snad i snesitelně pohledný a pro téměř každou "zdravou koninu k mání" A pro úplnost...bolestmi hlavy zatím netrpím, pouze dvakrát, když jsem vypadl z kočárku a podruhé kdy opět pádem došlo k bolestivému naražení žeber.....asi tak. 
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
nemám
Mám již hodně za sebou a až příliš nečekaného, upřímnost a slušnost jsou základem pro vše další, poctivost je cesta směřující většinou do pr..le, Uvítal bych mladší partnerku, nechci jí přežít...I titulní vzdělání a vysoké IQ nejsou zárukou pro "rozumný" charakter, který se může za těchto ač slibných předpokladů u někoho pohybovat na úrovni "houpacího koně", včetně těch co na slušné oslovení nejsou schopni odpovědět třeba i zdviženým prostředníčkem.
Povaha
Umím být samotářský, nejsem hádavý i klidná a slušná slova umí řešit a bolet bude-li to třeba.Mým "ještě" cílem je vytvořit útulný domov kam se dá vždy s radostí vracet.ŘP vlastním, ale za volant už nikdy nesednu, není příjemné ocitnout se na jednosměrné dálnicí (bez známky) blízko "nebeských bran".
Sporty
K tomu mám nepostradatelné nářadí...žebřík, lopatu, krumpáč, kolečko, motorové kosy a sekačku, zednickou lžící a fanku, vybavenou dílnu, kolo a naději že mě to začne i bavit.
Média
Noviny a časopisy nekupují, televizi momentálně nemám je odhlášena, vše co mě zajímá si přečtu nebo se podívám přes net ( necenzurované ) a je až neuvěřitelné ale mě to naprosto vyhovuje...Asi těžko pochopit.
Majetek
Bydlení
ve svém domě
Majetek i "papírový" je bohužel jedinou zárukou pro "horší chvíle" a kdo tvrdí že ne je budto velmi vážně nemocný, jinak nezbývá než doporučit změnu trvalého bydliště a to přemístěním do Bohnic.
Mazlíčci
Nejsem proti, pokud mě to nekousne a nebudu se cítit jako kořist.
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 skutr62 (52) Ostrava a okolí - Nevím jestli dělám dobře, ale když to nezkusím, tak to nezistím. Čtěte inzerát pozorně-váha, výška, věk, místo.Díky
 VEKTOR58 (60) Pardubice - Docela bych po čase uvítal seznámení s hodnou vlídnou normální sympatickou dámou s vlastními mírně konzervativnějšími názory .
 Raalf (61) Liberec - Uvítám seznámení s inteligentní a veselou paní s duší dívky, klidné a mírné povahy, která má kladný vztah k různým rekreačním sportům zejména cyklistice a lyžování, netrpí žádnou vážnou duševní poruchou je akční, spolehlivá a totéž vyžaduje na par
 Janinka2019 (45) Olomouc - Sdílení se navzájem
 MeeToo (53) - TY
 Romana2235 (51) Kolín - Jsi tady
39.440 žen a 72.724 mužů k seznámení, z toho je 3.453 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 410+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s55