NEXT20 (48)
Drzý, ošklivý, zlobivy hledá :Hodnou, tmavovlasou! PHA..
Saper65 (54)
sympatický kuřák se smyslem pro humor by rád poznal ženu Č.B a okoli
Skotsko, Florencie letos, NZ za rok - hledám (nejen) doprovod
Sam88 (32)
Fajn žena pro mě? Praha a okolí 100km
setkání dnes....?
Jako teplej bych měl více šancí, smutná seznamka :-(
Vývojem zdrcená členka socdem, kterou bych mohl utěšit ?
Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě???
..tak myslím že nadešel čas, opustit tento jarmark marnosti...
Pokec ?
Fery56
63 let, Sokolov

1. prosinec 2018 10:05
Bydlím již sám v rodinném domě u Sokolova v příjemnějším prostředí blízko města i nedaleko lesa a hledám ženu pro vážný vztah se zájmem především o rodinu, jinak pro vše zelené, zahradu, přírodu a nebyla by proti časem se přistěhovat....Jsem bez dluhů, průšvihů a " takový domácí kutil "....a mým hlavním životním cílem není "cestování a poznávání nebo dobrodružství a vzrušení" jak zde bývá převážně... celý text
Bydlím již sám v rodinném domě u Sokolova v příjemnějším prostředí blízko města i nedaleko lesa a hledám ženu pro vážný vztah se zájmem především o rodinu, jinak pro vše zelené, zahradu, přírodu a nebyla by proti časem se přistěhovat....Jsem bez dluhů, průšvihů a " takový domácí kutil "....a mým hlavním životním cílem není "cestování a poznávání nebo dobrodružství a vzrušení" jak zde bývá převážně psáno, ale vytvořit fungující zabezpečené rodinné zázemí a útulný domov kam se dá vždy s radostí vracet, protože bude hůř. A nejsem pesimista, pouze vnímám jak bylo, je a patrně bude...Pssst, říká se, že štěstí přeje připraveným...asi tak.
Hledám vztahvážný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška169 cm
Postavaneuvedeno, 72 kg
Rodinný stavrozvedený(á)
Dětimám, ale nežijí se mnou
Karlovarský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Sokolov
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
ZnameníVodnář (21.1.-18.2.)
Vlasysvětlé
Tetovánínemám
Brýlenosím občas
Rodinajsem z úplné rodiny
Církevateista
Profil zobrazen4.387 x
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
nemám
První rande(představa)
Ne příliš vysoko nebo hluboko, mám akrofobií.
Na věku partnerky nezáleží, jen jí nechci přežít ( u nás ale v rodině trpíme dlouhověkostí )...Slabá kuřačka neva to cígo proti stresu a zdárné vytrávení musí bejt, taky jsem kouřil. I titulní vzdělání a vysoké IQ nejsou zárukou pro "rozumný" charakter, který se může za těchto ač slibných předpokladů u někoho pohybovat na úrovni " houpacího koně ", včetně těch co na slušné oslovení nejsou schopni odpovědět třeba i zdviženým prostředníčkem.
Povaha
Umím být samotářský, minulost mám dávno vyřešenou a nevracím se k ní. Nejsem hádavý i klidná a slušná slova umí řešit veškeré problémy a je těžké mě " kvalitně nas...t ". Do hospod vysedávat nechodím ale nebráním se zábavě nebo obědu a večeři ve slušném k tomu určeném zařízení...ŘP vlastním, ale za volant už nikdy nesednu, není příjemné ocitnout se na jednosměrné dálnicí (bez známky) a probudit se blízko "nebeských bran".
Sporty
Rád se pohybuji, k tomu mám dvě nohy, ruce, kolo a nepostradatelné nářadí...žebřík, lopatu, krumpáč, kolečko, motorové kosy a sekačku, zednickou lžící a fanku, vybavenou dílnu a naději že mě to začne i bavit.
Majetek
Bydlení
ve svém domě
Majetek i "papírový" je bohužel jedinou zárukou v dnešní době pro "horší chvíle" a kdo tvrdí že ne je budto velmi vážně nemocný, jinak nezbývá než doporučit změnu trvalého bydliště a to přemístěním do Bohnic nebo podobného i detenčního zařízení.
Mazlíčci
Nejsem proti, pokud mě to nekousne a nebudu se cítit jako kořist.
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Janulka36 (36) - Hledám vážný vztah
 Kuklissek1988 (32) Most - Hledam zenu na krasne chvile ve dvou.
 Klarka28 (29) Chomutov - Baculka hledá někoho do nepohody.
 tomtomtom66 (28) - Rád bych poznal nějakou fajn slečnu z Plzeňska, ne žádnou namyšlenou pipku prosím :D
 MIla88 (32) Tábor - Najde se ještě ve světě normální ženská co má smysl pro humor, dobrodružtví a rodinu Která nebude jen a jen myslet na sebe ......
 888833 (52) Středočeský kraj - Najde se zde muz, nekurak, ktery se chce seznamit a ne si jenom psat Myslim, ze posezeni u dobre kavy a nebo caje, napovi vice, nez dlouhosahle psani. Nekdy staci vterina a clovek vi, co bude dal. ))) Jsem dle pratel (sama sebe hodnotit nemohu),
40.909 žen a 77.159 mužů k seznámení, z toho je 2.978 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 450+ nových mužů a žen
© 2006 — 2020 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s56