Neodprásknu sám sebe hned v prvním kole zveřejněním fota. Raději pomalu, po kouskách, dát třeba i na modlení.
Písmenka dají občas šanci na náhodný postup do druhého kola.
Alibismus na prvním místě, tím je náš národ pověstný :D.
60 uteklo jako blázen. Je čas zmírnit, zklidnit se, začít si vážit každé minuty a nebýt janek s tím, že tělo má jít do hrobu zhuntované. To jsou takové ty řečičky, ja... celý text
Neodprásknu sám sebe hned v prvním kole zveřejněním fota. Raději pomalu, po kouskách, dát třeba i na modlení.
Písmenka dají občas šanci na náhodný postup do druhého kola.
Alibismus na prvním místě, tím je náš národ pověstný :D.
60 uteklo jako blázen. Je čas zmírnit, zklidnit se, začít si vážit každé minuty a nebýt janek s tím, že tělo má jít do hrobu zhuntované. To jsou takové ty řečičky, jakože když nás nic ráno nebolí, tak už nežijeme. Nene, tudy cesta nevede.
Optiimistka(48)Praha - město - Možná jsem v dnešní době náročná na povahu, ale hledám tebe, pokud jsi žena, která umí dát najevo city, jsi vnímavá a máš trpělivost. Umíš vydržet i náročnější období, protože vztahy bereš vážně Pak bychom si mohly rozumět.
Líbí se mi lidé, kteří s
Tony_2001(25)Zlín - Hledám někoho, s kým si budu rozumět a cítit se dobře.
64pet(62)Ústi nad Orlicí - Rád se procházím, mám hodně zájmů...ale jsem spíš introvert a netančím.Hledám hodnou a rozumnou ženu, v případě vzájem.sympatií časem i pro společný život...
Lexa42(43)Olomouc - Mladou slečnu na intimní vztah
Sexvetech(30)Karlovy Vary - Ahoj sháním ženu do trojky, semnou a kamarádem