anie317(35)Praha - město - Hledám normálního muže pro normální život. Mám ráda upřímnost, klid a lidi, kteří vědí, co chtějí. Nehledám dobrodružství na jeden večer, ale někoho, s kým se dá mluvit, smát a těšit se na společný čas
stesti-leto(42)Klatovy - "Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
Je Ti tenhle citát blízký Pak si pojdme napsat pár řádek a jít třeba na procházku, kávu.
HonzikH33(33)Brno - venkov - Chci poznat někoho s kým bude možné strávit naky čas zasmát se mít rád přírodu a skvělej sex.
Petronella83(42)Havířov - Jsem soběstačná máma dvou dětí. Nehledám sponzora, traumatizované dítě v dospělém těle, narcise ani jiného emočního invalidu. Muže komunikativního, který chce růst a zvládne energickou ženu bez potřeby ji ovládat.
Romeo6(63)Teplice - vyřešená minulost žijeme jen jednou