JAMABA (62) Praha - město - Raději už ve dvou a budeme proto mít i dvojnásobnou radost... Logicky... Doufám...

Důvěra, pohoda, dobrý humor, turistika, cestování a vše další, co by se nám oběma líbilo...
"Zajíčky", "bokovky" a "rychlovky" tady opravdu nehledám.
Díky.